Oszczędź nawet do 60% na składce OC za bezszkodową jazdę

ubezpiecz samochódZapewne sporo osób zaglądających na nasz serwis posiada własny pojazd, czy to auto osobowe, czy też samochód dostawczy. Wiadomo jednak iż posiadanie własnego samochodu bywa kosztowne, nie dość że musimy tankować i tak już drogie paliwo, to jeszcze mamy obowiązek opłacać składki OC, czyli tak zwane ubezpieczenie pojazdu. Często suma ubezpieczenia dochodzi nawet do 3000 zł, jakie musimy zapłacić dla firm ubezpieczeniowych, zależne to jest od pojemności silnika i innych czynników auta.

Jednak zgodzicie się ze mną iż każdy chciałby płacić za samochód jak najmniej, wiadomo zaoszczędzone pieniądze mogły by pójść na inne cele, np. na paliwo lub wyposażenie wozu. Dziś w związku z tym chcę ci pokazać w jaki sposób możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu OC i AC, oraz zyskać dodatkowe profity. Płacić za auto i tak trzeba więc zapraszam cię do dalszej lektury, bo być może skorzystasz z tej rady jaką ci teraz podam.

Jak zaoszczędzić 60% na składkach OC i AC?

Otóż znaleźliśmy pewną ciekawą promocję, zorganizowaną przez firmę AVIVA, pewnie nie raz o niej słyszałeś, a być może jesteś w niej ubezpieczony, to tym bardziej powinieneś znać tą firmę. Firma ta jak wcześniej wspomniałem zorganizowała promocję. Jeżeli chcesz wziąć w niej udział to, przejdź na witrynę firmy i wypełnij prosty formularz kontaktowy, dzięki któremu skontaktuje się z tobą przedstawiciel firmy AVIVA i omówi szczegółowe warunki owej promocji. Z formularzem na pewno sobie poradzisz, tym bardziej że zgłoszenie się w celu uzyskania informacji jest darmowe i nic za to nie zapłacisz.

Co zyskam korzystając z promocji AVIVY?

Jeżeli skorzystasz z oferty promocyjnej tej firmy to, otrzymasz do 60% zniżki za bezszkodową jazdę, ochronę zniżek za bezszkodową jazdę, a do tego firma uwzględni zniżki uzyskane u innego ubezpieczyciela np. gdy jesteś ubezpieczony w innej firmie. Ale to jeszcze nie koniec, tych gratisów jest bardzo dużo, otrzymasz też bezpłatne ubezpieczenie assistance i zieloną kartę gratis. Tych opcji jest naprawdę dużo więc jeżeli ciekawi cię ta promocja, to skorzystaj z niej i oszczędź na ubezpieczeniach.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments