Oszczędzaj na rachunkach telefonicznych z kartą Avocado w Plusie

Oszczędzaj na rachunkach telefonicznychW ostatnim czasie, chyba nie dało się nie słyszeć o nowym pomyśle dwóch wiodących firm na polskim rynku. Firma Plus która zajmuje się sprzedażą usług telekomunikacyjnych i internetowych oraz Bank BZWBK wpadły i zrealizowały swój nowy pomysł na przyciągnięcie klientów do siebie, a jednocześnie obniżenia rachunków telefonicznych w sieci Plus. Czasem zdarza ci się dzwonić bardzo dużo w ciągu miesiąca? Jeżeli tak to się nie przejmuj, wielu ludziom się to przytrafia, po czym niestety trzeba opłacić rachunek na gigantyczną sumę, w zasadzie dotyczy to samo ludzi, posiadających telefony na kartę, bo jeżeli dużo się wykonuje połączeń i w ogóle korzysta z telefonu to trzeba ładować kartę praktycznie kilka razy w miesiącu. Jednak na pocieszenie, obie te firmy znalazły sposób na obniżenie rachunków za telefon i jest on bardzo prosty. Większość z nas posiada zapewne konto w banku, konto internetowe zwłaszcza jest bardzo wygodne, przelewy można robić z każdego zakątka na świecie, a dostęp do pieniędzy ma się praktycznie cały czas.

Jak obniżać swoje rachunki za telefon?

Odpowiedź na to jest bardzo prosta, jeżeli robisz sporo zakupów w sklepach, marketach i innych dyskontach, a przy tym płacisz kartą, to od dziś za te same zakupy co zawsze możesz obniżać systematycznie rachunek telefoniczny. Oczywiście taka możliwość istnieje tylko dla klientów banku BZWBK i sieci Plus. Rozwiązanie te z początku dla nas wydało się nie realistyczne, ale jednak naprawdę działa. Za pomocą karty AVOCADO, przy próbie opłaty rachunku za zakupy zmniejsza się rachunek za telefon, dzięki takiemu obrotu sprawy my oszczędzamy pieniądze, a do tego jeszcze zyskujemy. Takim sposobem można obniżyć swój rachunek telefoniczny nawet do zera, wystarczy robić zakupy i płacić kartą w sklepie. Jeżeli chcesz skorzystać z tego pomysłu obu firm, to przejdź na witrynę z ofertą i dowiedz się więcej o tym systemie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu zgłosi się do ciebie konsultant i dowiesz się więcej o Avocado.

Ile można zaoszczędzić takim sposobem?

Tak jak wcześniej pisaliśmy, rachunki telefoniczne można zredukować nawet do zera, można też obniżyć je o parędziesiąt złotych. Wszystko to zależy od tego jak często robisz zakupy i płacisz kartą. Coraz większa liczba ludzi korzysta i płaci kartami debetowymi i kredytowymi w sklepach, więc pomysł ten przede wszystkim ma trafić do osób które systematycznie wykonują te czynności, a przy okazji chcą oszczędzać na rachunkach. Pomysł ten wydaje się bardzo fajny i atrakcyjny, bo skoro i tak robimy zakupy to czemu nie zaoszczędzić?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments