Oszczędzaj na rachunkach za prąd elektryczny z RWE

RWE tani prądJak wiadomo to już od bardzo wielu lat, ceny energii elektrycznej rosną z dnia na dzień. A niestety bez prądu w tych czasach żyć się nie da. Energie elektryczną wykorzystujemy wszędzie, w domach, samochodach, na podwórku. Prąd jest nam niezbędny do funkcjonowania.

Jednak jest on co roku coraz droższy, ale my znaleźliśmy na to pewien sposób. Ponad trzy miesiące temu opisywaliśmy wam już w jaki sposób można zaoszczędzić na prądzie we własnej firmie. I dziś chcemy przypomnieć niektórym że nadal istnieje sposób obniżenia rachunków za prąd elektryczny. A jeżeli interesuje cię, jak to zrobić, to zachęcam cię do zagłębienia się w dalszą część tego artykułu.

Jak oszczędzać energię elektryczną i płacić mniej?

Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz stałego dopływu energii do produkcji towarów, czy też chciałbyś po prostu zredukować koszta z tytułu prądu elektrycznego, to musisz wykonać proste zadanie. Jeżeli chcesz płacić mniej za prąd, to przejdź na witrynę firmy RWE i wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy. Po wypełnieniu tego formularza odezwie się do ciebie konsultant z firmy RWE i omówi z tobą warunki promocji na tańszą energię elektryczną dla twojej firmy. Za zgłoszenie się nic nie zapłacisz, a możesz zyskać tańszy prąd aż do 2015 roku, dla swojej działalności gospodarczej. Firma RWE zajmuje się dostarczaniem energii elektrycznej do domów i firm, więc na pewno warto jest rozważyć tą ofertę.

Ile można zaoszczędzić na prądzie?

To ile oszczędzisz na używaniu prądu, zależy od tego ile go miesięcznie zużywasz we własnej firmie, na pewno jak przychodzą ci drakońskie rachunki do opłacenia, to zapewne używasz prądu bardzo dużo i często. Teraz masz szansę zaoszczędzić nawet 3300 zł na miesiąc, dzięki skorzystaniu z promocji, jednak to zależy tylko od tego ile potrzebujesz energii elektrycznej. Firma RWE Polska obsługuje ponad 900 tysięcy klientów, a firma istnieje od ponad 100 lat.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
13 października 2012 23:59

Sam prowadzę firmę, a prąd jest naprawdę drogi, promocja jest ciekawa i pewnie skorzystam, jeżeli można zaoszczędzić to czemu nie.