Pakiety Cyfry Plus tańsze o 50%

Oglądaj telewizję za 50% taniej w Cyfrze PlusZapewne wielu z was widziało reklamę w telewizji nowej oferty operatora cyfrowej telewizji Cyfra Plus. Jednak i my wam chcemy przedstawić ową ofertę, bo według nas jest ona dość korzystna by z niej skorzystać. Naszym zdaniem wszystkie obniżki i pakiety promocyjne, które zostają wprowadzane w firmach udostępniających cyfrowe kanały telewizyjne, są podyktowane w stopniowym wprowadzaniu naziemnej telewizji cyfrowej. Jak wiadomo już teraz z NTC można oglądać sporą liczbę programów zupełnie za darmo, jednak programy z NTC są ogólnodostępne i brak tam jakichkolwiek programów tematycznych. Dzięki operatorom telewizyjnym możemy jednak zamówić pakiety kanałów w niskiej cenie, a teraz jeszcze w niższej niż kiedyś. Jakiś czas temu przedstawialiśmy wam jedną z promocji Cyfry Plus, a teraz chcemy pokazać wam kolejną.

Oferta promocyjna Cyfry + 50% taniej, na czym polega?

Otóż oferta ta jest bardzo ciekawa, na pewno powinny się zainteresować nią ludzie którzy chcą kupić pakiety telewizyjne za niską cenę. Aby zamówić taki pakiet należy, przejść na witrynę Cyfry Plus, możesz to zrobić za pośrednictwem naszej strony, a następnie podać dane kontaktowe. Po tych czynnościach zgłosi się do ciebie konsultant firmy i pomoże dobrać ci jak najlepszą ofertę. Pamiętaj za zgłoszenie się i chęć uzyskania informacji o ofercie nic nie płacisz, a kupując pakiet telewizyjny oszczędzasz pieniądze.

Ile mogę zaoszczędzić korzystając z tej oferty?

Na zakupie pakietu zaoszczędzić możesz nawet do 50% ceny pakietu, zależnie od wybranej przez ciebie opcji. Abonament za pakiet podstawowy masz już od 13 złotych, a umowa jest na 12 miesięcy. W zamian tego zyskujesz pieniądze i dostajesz najwięcej kanałów w najtańszym pakiecie. Kanałów telewizyjnych jest aż 49, a w tym 10 w jakości HD. Jak za 13 złotych oferta kanałowa jest naprawdę bogata i właśnie dlatego warto jest zainteresować się promocją Cyfry Plus.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments