Pierwsze urodziny serwisu oFree.pl

pierwsze urodzinyTak właśnie tak, dziś są pierwsze urodziny serwisu oFree.pl, w ciągu jednego roku zgromadziliśmy wokół strony dość sporą rzeszę czytelników. Każdego dnia dodajemy dla was nowe artykuły, konkursy i oferty promocyjne z których możecie śmiało korzystać.

Przez cały rok działania witryny zgromadziliśmy pokaźną listę partnerów z którymi współpracujemy, dzięki temu możemy publikować dla was co raz nowsze wpisy dotyczące zarabiania pieniędzy, oszczędzania i wygrywania.

Co planujemy na kolejny rok istnienia serwisu oFree.pl?

Otóż, mamy zamiar wprowadzić sprzedaż, kodów do gier, każdy kto chce oszczędzać na grach, a lubi grać, będzie mógł przez oFree zamówić każdą ulubioną grę o wiele taniej.
Będziemy dodawać jeszcze więcej konkursów i ofert promocyjnych, dzięki którym będziecie mogli wygrywać jeszcze bardziej cenne nagrody oraz oszczędzać jeszcze więcej pieniędzy na zakupach.
Myślimy także nad wprowadzeniem do trzech nowych kategorii, chodź jest to dopiero pomysł, zaproponowany przez jednego z naszych administratorów, jednak nowe kategorie będą dotyczyć dziedzin pokrewnych, dotyczących oszczędzania i zarabiania pieniędzy.
Planujemy także wprowadzenie forum dyskusyjnego, dla każdego kto chciałby podyskutować lub wymienić się ofertami promocyjnymi oraz konkursami z innymi osobami, a także podyskutowania na temat wyprzedaży i zniżek.
Wszystkiego tego można będzie się spodziewać już od nowego roku kalendarzowego, mamy nadzieję iż będzie przybywać na naszą stronę co raz więcej osób które chcą wygrywać, zarabiać, lub oszczędzać. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony i polubienia nas na Facebooku.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments