Play nowa formuła Unlimited, rozmowy nie limitowane do wszystkich sieci

Play nowa formuła 4.0 unlimitedOperator sieci Play wprowadził do swojej oferty nową formułę, formuła ta nazywa się 4.0 UNLIMITED i daje możliwość dzwonienia bez limitu do takich sieci jak: Play, Orange, Plus, T-Mobile w jednej cenie abonamentu.

Rozmowy bez limitów w Play!

Play daje możliwość rozmów przez telefon bez limitu w jednej cenie abonamentu, praktycznie do wszystkich sieci dostępnych w naszym kraju. Dodatkowo wybierając tą ofertę otrzymasz dostęp do najnowszej sieci 4G LTE w Play.

Darmowy Internet LTE do końca roku 2014!

Sieć Play dodaje także do każdej oferty Nowa Formuła 4.0 Unlimited darmowy Internet LTE do końca 2014 roku. Aby go otrzymać wystarczy dodać pakiet internetowy 2 GB transferu do zamawianej usługi, wtedy otrzymasz darmowy Internet LTE do końca 2014 roku. Usługę możesz zamówić bez telefonu lub z telefonem na oficjalnej stronie operatora Play.

Cena abonamentu Nowej Formuły 4.0 Unlimited

Cena abonamentu bez telefonu w nowej ofercie Play to 29,99 zł, a z telefonem 49,99 zł. Oferta jest przeznaczona dla osób które rozmawiają dużo przez telefon i korzystają z Internetu w telefonie. Aby ją zamówić w niskiej cenie wystarczy wejść na stronę Play i wybrać odpowiednią dla siebie ofertę.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments