Play oferta limitowana bez limitów i 2 GB Internetu za 9,99 zł miesięcznie

Play UnlimitedW sieci Play trwa promocja na nową usługę abonamentową w której zapłacisz jedynie 9,99 zł za miesiąc korzystania.

Play Unlimited bez telefonu!

Oferta promocyjna jest zorganizowana dla osób chcących przetestować usługi w sieci Play oraz nie chcą brać nowego telefonu w ranach abonamentu. Aby skorzystać z oferty należy wejść na stronę Play i przejść na stronę główną, poczym kliknąć w promocję dostępną Formuła Play Unlimited bez telefonu. Możesz przenieść numer do Play lub zakupić nowy.

Rozmowy, smsy i Internet play za jedyne 9,99 zł miesięcznie!

Dzięki tej promocji możesz korzystać z rozmów, które masz nielimitowane do sieci Play, dodatkowo Play Internet o transferze 2 GB w telefonie masz za darmo przez okres całej umowy. Czas trwania umowy to jedyne 6 miesięcy, a abonament za 1 miesiąc wynosi tylko 9,99 zł. Dodatkowo otrzymasz dostęp do szybkiego Internetu LTE w Play.
Jeżeli jednak potrzebujesz innej oferty bardziej rozbudowanej i z nowym telefonem lub smartfonem to Play zorganizowało także inne promocje, a mianowicie: Formuła 4.0 Unlimited oraz Formuła Europa Unlimited, obydwie te formuły mają czas trwania umowy na okres 6 miesięcy i pozwalają w jednej cenie dzwonić i pisać smsy w Polsce i za granicą.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments