Plus Oba ma tablet i smartfon za 1 zł

promocja plusa oba maW ostatnim czasie operator sieci Plus GSM zorganizował kolejną nową promocję dla swoich klientów, w której to oferuje tablet i smartfon za 1 zł w jednym abonamencie. Dziś właśnie chcemy wam tą promocję dokładniej opisać i dla tych którzy wahają się skorzystać z promocji, być może ułatwimy podjęcia decyzji dotyczącej promocji Oba ma w Plusie.

Promocja Plusa o nazwie Oba ma jest na bardzo przejrzystych warunkach, sam operator daje możliwość wzięcia dwóch przedmiotów jedynie za kwotę 1 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana tą promocją Plusa, to zapraszam cię do dalszej lektury.

Jak wziąć udział w promocji Oba ma w Plusie?

To bardzo proste, wystarczy że przejdziesz na witrynę promocyjną lub udasz się do dowolnego salonu Plusa. Na witrynie promocyjnej wypełnij prosty formularz kontaktowy, dzięki któremu odezwie się do ciebie konsultant firmy Plus i omówi z tobą dokładne warunki promocji. W salonie Plusa, tak samo konsultant omówi z tobą warunki oferty promocyjnej, dzięki czemu dowiesz się więcej o cenach i warunkach promocji.

Jaki tablet i smartfon otrzymasz w promocji Oba ma?

Jeżeli skorzystasz z promocji Plusa Obama, to dostaniesz od operatora smartfon Sony Xperia J oraz tablet Modecom FreeTab 9701. Dodatkowo w abonamencie dostaniesz także pakiet, nawet do 700 minut do wszystkich sieci, darmowe rozmowy w sieci Plus, a także swobodny dostęp do Internetu bez obawy o koszty. Możesz też negocjować swoje warunki umowy z operatorem. Oferta jest bardzo interesująca i pamiętaj że, za wypełnienie formularza i zgłoszenia się do poznania oferty nic nie płacisz. Tak więc jeżeli chcesz mieć nowoczesny tablet i smartfon, oraz darmowe rozmowy w sieci Plus i do 700 minut do wszystkich sieci, to oferta jest jak najbardziej dla ciebie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments