Plus OMG rozmowy bez limitu i ogromne pakiety internetowe

promocja OMG PlusPlus GSM wprowadził kolejną nową promocję dla swoich klientów, tuż po ofercie Oba ma w Plusie, pojawiła się oferta OMG (Oszczędzasz, Masz, Gadasz). Jest to nowa bardzo atrakcyjna alternatywa dla osób które chcą zacząć oszczędzać na rozmowach telefonicznych i korzystaniu z Internetu mobilnego.

Jeżeli dużo rozmawiasz, SMS-ujesz, MMS-ujesz i korzystasz z Internetu w telefonie, to oferta z pewnością cię zainteresuje.

Na czym polega oferta OMG w Plusie?

Oferta OMG została stworzona dla osób które chcą przejść ze swojej obecnej sieci do sieci Plus, a także dla osób które chcą zacząć płacić mniej za rachunek telefoniczny. OMG cechuje się rozmowami bez limitu w jednej cenie abonamentu, jest to bardzo dobry sposób na oszczędzanie, ponieważ w jednym i tym samym abonamencie możemy rozmawiać tak długo jak tylko mamy ochotę. Więc jeżeli chcesz wziąć udział w promocji Plusa i poznać bliżej nową ofertę OMG, to zapisz się w ofercie.
Zapisać się możesz na oficjalnej stronie promocyjnej Plusa, odnośnik do strony znajdziesz na naszej witrynie pod tym artykułem. Pamiętaj, aby wziąć udział w ofercie i poznać jej szczegółowe zalety, wypełnij poprawnie formularz na promocyjnej witrynie Plusa, dzięki temu odezwie się do ciebie konsultant firmy Plus GSM i omówi dokładniej warunki promocji. Zapisanie się w promocji nic cię nie kosztuje, a dzięki temu poznasz szczegóły oferty.

Jakie zalety ma oferta OMG w Plusie?

Pierwszą zaletą jest niski abonament, wynosi on 79,90 zł. W abonamencie masz wliczone rozmowy bez limitu do wszystkich sieci, krótką umowę na 12 miesięcy oraz smsy i mmsy za darmo bez limitu, także do wszystkich sieci komórkowych.
Do oferty może zostać dodany pakiet internetowy na życzenie klienta, jeżeli dużo korzystasz z Internetu w swoim telefonie jest to dobry sposób na zaoszczędzenie, ponieważ możesz otrzymać nawet do 1 GB transferu miesięcznie. Oferta Plusa OMG jest ciekawym sposobem na obniżenie rachunków za telefon komórkowy i na pewno warto jej się przyjrzeć z bliska.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments