Plus wynegocjuj darmowy abonament z super telefonem

promocja na abonamenty PlusOd kilku dni działa nowa promocja sieci Plus GSM, oferta promocyjna jest bardzo interesująca, ponieważ oferuje darmowe abonamenty dla swoich klientów, oraz nowoczesny telefon dostępny od 1 złoty.

Chyba jeszcze żaden operator sieci komórkowych nie wprowadził takiej oferty jak Plus, jeżeli chcesz ustalać własne warunki umowy i płacić mniej za rozmowy i smsy, to z pewnością ta promocja cię zainteresuje. Sieć Plus, by bardziej przyciągnąć do siebie klientów organizuje często ciekawe promocje, czasem są to zniżki na połączenia, a czasem mniejszy abonament, ale tego jeszcze nie było.

Abonament gratis w sieci Plus, jak wynegocjować?

Jeżeli chcesz mieć darmowy abonament i bardzo funkcjonalnego smartfona, to korzystając z tej promocji będziesz musiał wynegocjować dla siebie jak najlepsze warunki umowy. Można wynegocjować nawet darmowy abonament oraz telefon za 1 złoty. Jeżeli zainteresowała cię ta oferta promocyjna i chciałbyś z niej skorzystać, to nie pozostaje ci nic innego jak przejść na witrynę z promocją. Następnie Wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu odezwie się do ciebie konsultant sieci Plus z którym omówisz i wynegocjujesz najbardziej korzystne warunki. Sam korzystam z usług tej sieci i sobie chwale, numer posiadam u nich od parunastu lat i nie miałem z nimi żadnych problemów.

Korzyści z nowej promocji sieci Plus?

Jak sama nazwa tego artykułu wskazuje, chodzi tu o negocjowanie warunków, tak więc korzyści jakie otrzymasz będą zależne od tego jakie warunki sobie wynegocjujesz. Możesz otrzymać darmowy abonament, a do tego smartfona Samsung Galaxy SII już od symbolicznej złotówki. Pamiętaj że, jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, to możesz skontaktować się z biurem obsługi sieci Plus.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments