Pobierz aplikację NaviExpert i wygraj bony na paliwo lub telefon

bony na paliwo i telefony - NaviExpertPotrzebujesz profesjonalnej nawigacji GPS? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś, aplikacja którą będziesz mógł pobrać za darmo doskonale nada się w twoim telefonie, smartphonie lub urządzeniu nawigacji GPS.
Zapewne wiesz że, aby trafić skutecznie do celu podróży potrzebna jest aktualna mapa lub dobra nawigacje GPS. Jednak by nawigacja pokazywała poprawną drogę w którą moglibyśmy się udać, potrzebne są poprawne aktualizacje map w GPS.
W związku z tym mamy dla was bardzo ciekawy konkurs internetowy, a także promocję w jednym.

Na czym polega konkurs związany z nawigacjami GPS?

Konkurs online zorganizowała firma NaviExpert, zapewne słyszałeś o tej firmie, ale dla tych co nie słyszeli, a na pewno sporo osób znajdzie się takich które nie wiedzą czym się ta firma trudni, sprostujemy krótko.
Firma NaviExpert tworzy bardzo dobre aplikacje do nawigacji GPS oraz aktualizacje map. Dzięki tej firmie będziesz mógł skorzystać i przetestować nową aplikację udostępnioną przez NaviExpert.
Konkurs ten jest w pełni darmowy i aby wziąć w nim udział należy, zostać testerem aplikacji GPS. Czyli przejść na oficjalną stronę konkursu, a następnie pobrać darmową aplikację na swojego smartphone’a z obsługą GPS i ją przetestować. Po wykonaniu tego zadania od razu bierzesz udział w darmowym konkursie w którym zostaną wylosowane cenne nagrody.

Jakie nagrody masz szansę wygrać w konkursie NaviExpert?

Dzięki temu konkursowi a jednocześnie promocji, możesz przetestować profesjonalną aplikację GPS, którą należy pobrać za darmo. Do tego dzięki przetestowaniu tego programu masz także szansę na wygranie voucherów na paliwo do stacji BP o wartości 3000 złotych. Oprócz kuponów na paliwo, do wygrania są nowoczesne Smartphone’y Samsung Note.
Jak widzisz nagrody są bardzo wartościowe i na pewno warto wziąć udział w zabawie by je wygrać, w obecnych czasach paliwo drożeje, a nowoczesne telefony są bardzo użyteczne, które można wykorzystać w biznesie oraz prywatnie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments