Podpisz petycję dotyczącą kart płatniczych, zrób to by płacić mniej

otwarte kartyFirma Master Card stworzyła specjalną petycję w obronie kart płatniczych, wszystko to by klienci którzy korzystają z kart płatniczych nie musieli płacić więcej za ich używanie, a dodatkowo by nie stawali przed wyborem innej karty płatniczej niż posiadają, ponieważ ma wejść nowa ustawa w parlamencie dotycząca usług płatniczych.

Petycja ta jest oparta o serwis „Otwarte karty”, w tym serwisie możesz dokładniej przeczytać do czego służy ta petycja i dlaczego warto ją podpisać, jeżeli jesteś posiadaczem karty debetowej, kredytowej to ten problem cię dotyczy.

Jak podpisać petycję przeciwko zmianom w ustawie o usługach płatniczych?

Wystarczy, że dzięki naszej stronie wejdziesz na serwis „Otwarte karty”, a następnie przejdziesz do petycji. Przeczytaj zasady i treść petycji, jeżeli jesteś za petycją podpisz ją wypełniając specjalny formularz. Podpisy na petycję zbiera firma Master Card, za podpis nic nie zapłacisz, jest to całkowicie dobrowolny sposób sprzeciwu ku nowym regulacjom i zmianom w prawie dotyczącym usług płatniczych.
Jeżeli robisz często zakupy i płacisz kartą, to podpisz petycję dla własnego dobra i tańszych, bezproblemowych zakupów oraz opłat dzięki kartom płatniczym.
Nie pozwól by wzrosły stawki za używanie kart płatniczych i był problem z płaceniem kartami w sieciach handlowych, paliwowych, oraz różnego rodzaju sklepach, które teraz dają możliwość płacenia kartami płatniczymi.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments