Podwójne doładowania w Plus MIX i Internet

Plus podwójne doładowaniaOd jakiegoś czasu w ofercie Plusa jest nowa oferta promocyjna, dzięki której operator podwaja doładowania.
Oferta działa w taryfach MIX oraz Internet, i jest bardzo korzystna dla każdego klienta, który chce więcej dzwonić i korzystać z Internetu.

Plus podwaja doładowania!

Jeżeli zamierzasz wziąć telefon w taryfie MIX w sieci Plus GSM, to skorzystaj z tej promocji, a z pewnością ci się to opłaci. Teraz możesz otrzymać dodatkowe darmowe doładowanie, do każdego swojego doładowania. Po prostu sieć Plus GSM podwaja doładowania.
Aby skorzystać z promocji należy wejść na stronę promocyjną, a następnie wypełnić formularz promocyjny, dzięki któremu poznasz warunki promocji i weźmiesz udział w promocji. Za wypełnienie formularza nic nie płacisz, a formularz służy jedynie do nawiązania kontaktu z pracownikiem Plusa, który omówi z tobą warunki promocji i jej zalety.

Zalety promocji podwójne doładowania!

Zalet tej promocji jest bardzo dużo, jeżeli skorzystasz z oferty promocyjnej sieci Plus GSM, to pierwszą korzyścią są podwójne doładowania. Jeżeli doładujesz konto za 30 zł lub więcej to Plus podwoi te doładowanie.
Drugą znaczną korzyścią jest pakiet obniżający koszty połączeń telefonicznych, SMSów oraz mobilnego Internetu.
Trzecią korzyścią jest nowoczesny smartfon dostępny w ofercie za jedyne 1 zł, który otrzymasz od Plusa.
Sieć Plus GSM oferuje także nowoczesny mobilny Internet w technologii LTE z prędkością do 150Mbit/s, z którego także można skorzystać w tej promocji.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
doladuj tel za darmo
doladuj tel za darmo
26 marca 2014 16:02

Chcesz doładowanie do plus sprawdź nas!