Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk oglądaj za darmo

polsat boxing nightPolsat będzie transmitował kolejną galę bokserską Polsat Boxing Night. Jednak by obejrzeć tę galę trzeba dość sporo zapłacić, ponieważ transmisja będzie nadawana tylko i wyłącznie w systemie PPV (Pay Per View). My zdradzamy dziś jak obejrzeć nową galę Polsat Boxing Night całkowicie za darmo i zaoszczędzić te pieniądze.

Polsat Boxing Night oglądaj za darmo online!

Aby obejrzeć za darmo galę bokserską Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk, która odbędzie się 17.09.2016 roku w Trójmieście na Ergo Arenie, wystarczy poszukać transmisji online za darmo. Zazwyczaj takie wydarzenia transmitują darmowe serwisy, które zajmują się transmisjami sportowymi: Mecze na żywo TV, Mecze live TV, Mecze 24, Meczyki PL itp. Dodatkowo galę Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk może transmitować serwis WeebTV, YOYTV itp. Jednak w tym przypadku trzeba wykupić niedrogi dostęp do transmisji, zazwyczaj trzydniowy dostęp do usługi kosztuje 3,59 zł. Jak widać jest to nieporównywalnie mniej niż oferta Cyfrowego Polsatu i Iplatv, która wynosi aż 40 zł.
Jeżeli jednak chcesz zapłacić pełną stawkę za galę bokserską i obejrzeć ją w TV lub online to wykup dostęp u operatora telewizji cyfrowej lub w serwisie vod IPLA. Taki dostęp do wydarzenia kosztuje 40 zł za parę godzin gali. Jak na polskie warunki i zarobki polaków jest to spora opłata za dostęp do wydarzenia sportowego.

Kto wystąpi na gali Polsat Boxing Night 17.09.2016?

Na gali Polsat Boxing Night w Trójmieście wystąpią:
– Krzysztof Głowacki – Oleksandr Usyk
– Ewa Piątkowska – Aleksandra Magdziak Lopes
– Patryk Szymański – Jose Antonio Villalobos
– Andrzej Wawrzyk – Albert Sosnowski
– Paweł Stępień – Norbert Dąbrowski
Gala zacznie się o godzinie 19:00.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments