Prezenty przy zamówieniach telewizji w Cyfrze Plus

cyfra plus pakietyPlanujesz zamówienie telewizji cyfrowej? Nie wiesz na co się zdecydować i jaką opcję wybrać by było jak najkorzystniej? Lubisz oglądać telewizję i chciałbyś mieć jeszcze więcej kanałów? Jeżeli chodź na jedno z tych pytań odpowiesz twierdząco, to znaczy że ten artykuł jest właśnie dla ciebie.

Na temat telewizji satelitarnej na naszej stronie wspominaliśmy niejednokrotnie, przedstawialiśmy promocje i atrakcyjne oferty z pakietami kanałów jakie warto wziąć, by było z korzyścią dla ciebie i twojego portfela. Cyfra Plus organizuje kolejną promocję, która jest bardzo interesująca. Wznowiona promocja z ostatnich dni, którą wcześniej opisywaliśmy i postanowiliśmy jeszcze raz o niej przypomnieć. Cyfra+ w nowej promocji rozdaje prezenty do każdego zamówienia, a jak z niej skorzystasz dowiesz się w dalszej części artykułu.

Prezenty przy zamówieniach w Cyfra Plus!

Jeżeli chcesz wziąć udział w promocji i otrzymać cenny prezent do swojego zamówienia to postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami. Pierwszym twoim krokiem jest przejście na witrynę promocyjną Cyfry. Następnie wypełń prosty i bardzo krótki formularz, dzięki któremu odezwie się do ciebie konsultant. Za te zgłoszenie nic nie płacisz, a dzięki temu uzyskasz cenne informacje dotyczące promocji od Cyfry Plus.

Jakie prezenty są przy zamówieniach i jakie pakiety otrzymasz?

Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z promocji i wybierzesz jeden z pośród dwóch pakietów telewizyjnych:
Pakiet Canal+ Prestige HD
Lub
Pakiet Canal+ Superpremium HD
To dostaniesz od 33 kanałów w HD do 37 kanałów, do tego w pakiecie Pakiet Canal+ Prestige HD masz do wyboru między tabletem a telewizorem: Tablet Samsung Galaxy Tab 2.0. 10 cali lub TV LG Full HD 40 cali.
W pakiecie Pakiet Canal+ Superpremium HD, możesz wybrać pomiędzy Tabletem Samsung Galaxy Tab 2.0 7 cali lub nowoczesnym notebookiem Asus Eee PC 10.1 cala.
Jak widzisz upominki są bardzo fajne, a na co ty byś się zdecydował?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments