Promocja dla klientów TNK HD i NNK czy warto skorzystać?

N prepaidW ostatnich dniach, trochę szumu narobiła nowa, wprowadzona niedawno promocja dla klientów korzystających z telewizji na kartę TNK HD i NNK przez firmę ITI Neovision. Promocja ta nazywa się „Komfort HD” i „Świat HD”. Są to dwie opcje wyboru, pomiędzy uboższą w programy ofertę telewizji oraz bogatszą ofertę kanałów telewizyjnych.

Platforma N w ten sposób chce powiększyć liczbę swoich abonentów, nie da się ukryć iż jest to jedna z najlepszych platform dających w swoich pakietach ogromną liczbę kanałów telewizyjnych w jakości HD. Jednak czy obecne oferty są naprawdę korzystne dla klientów TNK HD i NNK? Naszym zdaniem niekoniecznie.

Czy warto skorzystać z promocji N „Świat HD” i „Komfort HD”?

Jeżeli zamierzasz zmienić ofertę z N na kartę lub telewizji na kartę HD na jedną z dwóch dostępnych promocji wprowadzonych przez N. To radzimy ci przeczytać dokładnie wszystkie regulaminy świadczenia usług i promocji, ponieważ oferty te wymuszają na kliencie podpisanie umowy na czas nieokreślony. Jeżeli podejmiesz decyzję o przejściu na jedną z wyżej wymienionych opcji, to masz obowiązek każdego miesiąca uiszczać opłaty za dostęp do kanałów cyfrowych zgodnych z danymi pakietami. Jednak umowę można w każdej chwili wypowiedzieć z miesięcznym wyprzedzeniem. Nachodzą pytania, Co dzieje się z dekoderem po rozwiązaniu umowy z platformą N? Czy można będzie wrócić do ofert TNK HD i NNK po rozwiązaniu umowy z N?
Ta kwestia jest nierozwikłana, z jednej strony konsultantka która dzwoniła do jednego z naszych administratorów z propozycją skorzystania z promocji, mówiła iż po zrezygnowaniu z umowy wraca się do oferty TNK HD i NNK. Jednak powstaje dużo pytań, co zalewa Internet w poszukiwaniu tej odpowiedzi. Z drugiej strony chodzą pogłoski iż dekoder po zrezygnowaniu z umowy nadaje się jedynie do śmieci.
Ale czy tak jest naprawdę? Nie możemy tego ani potwierdzić, ani temu zaprzeczyć, tym bardziej iż w regulaminach niema dokładnie wyjaśnionej kwestii dekoderów NNK i TNK HD. Oferta ma swoje plusy i minusy.

Jakie korzyści są ze skorzystania z promocji „Świat HD” oraz „Komfort HD”?

Na pewno sporą wygodą jest korzystanie ze swojego starego dekodera na którym działała usługa telewizji na kartę. Nie mamy obowiązku kupowania nowego dekodera przy podpisywaniu umowy. Nowa promocja abonamentowa zostaje aktywowana na używanym już dekoderze.
Drugim plusem jest cena, za cenę 33 złotych lub 49 złotych otrzymujemy stosunkowo wiele kanałów telewizyjnych. Najbardziej opłaca się oferta „Świat HD” która za cenę 49 zł oferuje praktycznie taki sam pakiet kanałów co w podstawowej ofercie abonamentowej telewizji N. Zamówienie tych ofert nie jest niczym trudnym, wystarczy zgłosić się telefonicznie lub przez Internet by aktywować te usługi. Jednak czy to nie jest zasadzka? Być może że nie, jednak przed przejściem na tą ofertę radzimy się dobrze zastanowić, bo póki niema wyjaśnień od Cyfrowego Domu, losy dekoderów są nieznane.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments