Promocja na e-wydanie Dziennika Gazety Prawnej, skorzystasz?

gazeta z wydarzeniami oraz biznesemLubisz czytać prasę, gazety, czasopisma? Potrzebujesz gazet to pracy, bądź śledzisz wydarzenia na świecie które są opisywane w gazetach? Jeżeli tak to nie przepłacaj, zamów promocyjne wydanie gazety „Dziennik Gazeta Prawna”.
Od jakiegoś czasu wydawca tego dziennika zorganizował bardzo ciekawą promocję, mało tego promocja ta jest dość popularna w pośród internautów.
Promocja ta jest zorganizowana na wydanie gazety w wersji elektronicznej, dzięki czemu nie będzie ona nam zajmowała miejsca w tradycyjnej skrzynce pocztowej.
Dzięki takiemu rozwiązaniu wiadomości i wydarzenia ze świata i biznesu możemy mieć zawsze przy sobie. E-wydanie jest udostępniane w pliku PDF, poprzez stronę internetową wydawcy lub poprzez wysyłkę prenumerat na skrzynkę E-mail.

Jak przystąpić do tej promocji?

Aby skorzystać z promocji oferowanej przez wydawcę Dziennika Gazety Prawnej, należy przejść na witrynę wydawcy tej gazety i zapisać się w systemie. Zapisu i udziału w promocji możesz dokonać poprzez wypełnienie prostego formularza.
Po wykonaniu tego zadania, czyli zgłoszeniu się w promocji należy postępować według wskazówek podawanych na oficjalnej stronie.

Ile pieniędzy mogę zaoszczędzić na tej promocji?

Z tego co już wiesz to, to jak dokonać zgłoszenia w promocji, a teraz dowiesz się ile zaoszczędzisz pieniędzy na skorzystaniu z tej promocji.
Tak więc jeżeli zechcesz skorzystać z promocji Gazety Prawnej, to masz szansę zaoszczędzić 54,90 zł. Standardowa cena prenumeraty e-wydania Dziennika Gazety Prawnej kosztuje 89,90 zł, a ty za te same wydanie wydasz tylko 35 złotych.
Oferta ta jest skierowana przede wszystkim dla ludzi czytających regularnie prasę w postaci elektronicznej, czyli e-gazety.
Za promocyjną cenę 35 złotych kupisz całoroczne wydanie gazety, którą będziesz mógł pobierać w dowolnej chwili z serwisu wydawcy oraz poprzez pocztę e-mail. Do tego dostajesz także dostęp do archiwum poprzednich wydań pisma, które ma około 2000 egzemplarzy.
Naszym zdaniem jest to bardzo korzystna oferta promocyjna na której można zaoszczędzić sporą kasę, oferta jest oczywiście dla wszystkich kto regularnie czyta prasę i interesuje się biznesem oraz wydarzeniami na świecie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments