Promocja na Internet w UPC

UPC internetUPC zorganizowało kolejną promocje na telewizję, Internet i telefon w jednym, teraz w jednym abonamencie możesz mieć te trzy usługi.
Jeżeli potrzebujesz naprawdę szybkiego Internetu, a dodatkowo chciałbyś mieć telewizję cyfrową i telefon w jednym abonamencie, to ta oferta jest dla ciebie.

Tania instalacja i aktywacja usługi w UPC!

Jeżeli zamówisz Internet w raz z telewizją i telefonem w UPC, to dzięki tej promocji zyskasz dość niski abonament, szybki Internet, oraz całą masę kanałów w tym kanały w jakości HD wraz z paczką HBO do każdego pakietu, w dodatku cała instalacja i aktywacja usługi, będzie kosztowała jedynie 25 złotych.

Krótka umowa w UPC!

UPC daje możliwość wykupienia swoich usług na krótki czas, czas trwania umowy wynosi 12 miesięcy, a w skład promocyjnej oferty wchodzą cztery pakiety: Pakiet Start, Pakiet Internauty, Pakiet Telewidza oraz Pakiet VIP. Oferta jest atrakcyjna, zwłaszcza jeżeli chodzi o szybkość Internetu, prędkość Internetu można zamówić nawet do 120 Mb/s. Oferta skierowana jest do osób, które szukają wygodnego rozwiązania oraz szybkiego Internetu, i jednego rachunku za wszystkie trzy usługi.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments