Promocja od T-Mobile na abonament telefonu stacjonarnego

t-mobile taryfa domowaŻycie w dzisiejszych czasach bez telefonu byłoby dość uciążliwe, wystarczy wyobrazić sobie jedną z kilku najczęstszych sytuacji, gdy trzeba kogoś o czymś poinformować, a ten ktoś daleko mieszka. Szybka wiadomość to podstawa, także list pocztowy odpadłby natychmiast.

Na szczęście mamy ten czas gdzie prawie w każdym domu jest telefon, czy to stacjonarny, czy też komórkowy. Chodź popyt na telefony komórkowe jest bardzo duży, to telefony stacjonarne jeszcze jednak są potrzebne. Zależnie od upodobań, jeżeli chcemy posiadać stałe łącze internetowe, niestety musimy liczyć się z tym iż telefon stacjonarny będzie nam potrzebny, chodź nie w każdym przypadku. Z tejże okazji postanowiliśmy opublikować promocje którą znaleźliśmy w sieci. Promocja ta została zorganizowana przez bardzo znanego operatora T-Mobile i dotyczy właśnie telefonów stacjonarnych.

Niski abonament, dużo minut, promocja na telefon stacjonarny!

Jeżeli interesujesz się zmianą operatora na tańszego, to my z pewnością możemy polecić ci sieć T-Mobile. A więc jeżeli masz zamiar przenieść swój numer do innego operatora, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami. Pierwszym krokiem jest przejście na witrynę promocyjną, możesz to zrobić za pomocą naszej strony, dzięki czemu na pewno trafisz pod właściwy adres promocji i nie będziesz musiał jej żmudnie szukać w Internecie. Po wykonaniu tego kroku należy wybrać plan dla siebie, który ci najbardziej odpowiada, następnie zamów go i ciesz się nową ofertą i darmowymi minutami do wszystkich sieci.

Nowa taryfa domowa, jakie korzyści?

Jeżeli skorzystasz z oferty promocyjnej, to otrzymasz szereg korzyści, które przewidział dla swoich klientów operator. Pierwszą z nich jest bardzo niski abonament, obcięty o 50% ceny przez 3 miesiące, zależnie od ilości czasu trwania umowy, po trzech miesiącach otrzymujesz trochę wyższy abonament ale równie niski. Drugą rzeczą jest to że dostajesz zależnie od pakietu który wybierzesz darmowe minuty. Pakietów jest dwa, to i zestawy minut również są 2, jeden ma 150 minut, a drugi ma 500 minut, które otrzymujesz każdego miesiąca. Otrzymasz także atrakcyjny zestaw telefonów do wyboru już od 1 złoty. Tak więc jak sam widzisz za sumę 19,90 zł można bardzo dużo czasu rozmawiać przez telefon, płacić niski abonament i nie martwić się o dostęp stałego łącza internetowego.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments