Przenieś numer telefonu a przy okazji skorzystaj z promocji Orange

promocja orangeCzasem zdarza się tak że chcemy przejść do innego operatora sieci komórkowej nie zmieniając przy tym swojego starego numeru telefonu. Jeszcze jakiś czas temu nie było to możliwe lub taka usługa była bardzo droga.
Dziś zaś większość sieci komórkowych wprowadziło już taką usługę i jest ona za małą opłatą lub całkowicie za darmo. W ostatnim czasie można zauważyć że dwie z sieci w Polsce stara się o klientów i chce przyciągnąć do siebie ich jak największą liczbę. Tymi sieciami są Play oraz Orange, i tu chcemy wam przedstawić bardzo ciekawą promocję, znalezioną ostatnio w sieci.

Co to za promocja i na czym ona polega?

Promocja o której teraz mowa, została zorganizowana przez operatora sieci Orange, pozwala ona przenieść swój stary numer telefonu z innej sieci do Orange, a dodatkowo daje możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty.
Ta dodatkowa oferta to, przeniesienie numeru telefonu zupełnie za darmo, do tego masz możliwość skorzystania z trzy miesięcznego okresu abonamentowego zupełnie za darmo. Mało tego, przy skorzystaniu z oferty dostaniesz 20% więcej darmowych minut do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz nowoczesne smartphone’y i telefony już od 1 zł.
Jak widzisz oferta ta jest bogata w bonusy i gadżety w postaci nowoczesnych telefonów.

Jak przenieść swój stary numer telefonu do innej sieci i skorzystać z promocji Orange?

Tak jak wyżej, wiesz już jakie korzyści możesz otrzymać przenosząc swój stary numer do Orange. Jednak aby przenieść numer i skorzystać z oferty Orange należy wykonać proste zadanie.
Zadanie te polega na przejściu na oficjalną stronę promocji i dokonaniu zgłoszenia, chęci przeniesienia numeru do Orange. Zgłosić się możesz poprzez wypełnienie bezpłatnego i prostego kwestionariusza, wypełnij go poprawnie by przenieść swój stary numer do sieci Orange i skorzystać z promocji, jaką oferuje operator. Po wykonaniu tego prostego zadania należy poczekać na zgłoszenie się konsultanta Orange w celu omówienia oferty i sposobu przeniesienia numerów.
Więc jeżeli potrzebujesz przenieść numer do Orange, to jednocześnie skorzystaj z promocji a dzięki niej naprawdę sporo zyskasz. Oferta ta została dokładnie sprawdzona przez naszą administrację i według nas jest ona dość atrakcyjna by z niej skorzystać.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments