Przenieś swój numer do Orange za darmo i skorzystaj z promocji

przeniesienie numeru do orangeCzasem zdarza się tak iż obecny operator telefonii komórkowej już nam nie odpowiada, zwłaszcza patrzymy na ceny połączeń i smsów, trochę rzadziej ale także spoglądamy na oferty pakietów internetowych itd. Właśnie ze względu gratisów i zniżek, często chciało by się przenieść do innego operatora. Kiedyś to było nie możliwe, zwłaszcza dla zwykłych osób, ponieważ kiedyś przeniesienie numeru telefonu do innej sieci wiązało się z wielkimi opłatami. Dziś zaś możemy to uczynić kompletnie za darmo, większość sieci oferuje taką usługę za free, dzięki czemu możemy cieszyć się swoim starym numerem będąc u innego operatora. Kiedyś opisywaliśmy już podobny artykuł na ten temat, więc dziś nie będziemy pisać tego samego, chyba każdy wie co wiąże się ze zmianą operatora.

Jednak ofertę jaką dziś przedstawiamy opisywaliśmy już, ale ta oferta jest troszeczkę inna, a decydują o tym małe szczegóły.

Jak przenieść za darmo numer do innego operatora?

Otóż firma Orange, którą zapewne wszyscy znacie, zorganizowała promocję dla nowych klientów. W skład tej promocji wchodzi właśnie przeniesienie numeru do Orange. Aby przenieść numer do Orange należy, przejść do witryny promocji, a następnie dokonać zgłoszenia chęci udziału w promocji i przeniesienia numeru. W tym celu należy wypełnić prawidłowo prosty formularz kontaktowy. Po wypełnieniu go pracownik sieci skontaktuje się by omówić warunki i szczegóły oferty.

Co zyskasz przenosząc numer do Orange?

Przede wszystkim otrzymasz 3 miesiące abonamentu gratis oraz 20% więcej minut do wszystkich sieci na cały okres umowy. Dzięki wybraniu jednej z trzech taryf będziesz miał okazję surfować po Internecie bez limitu, rozmawiać za darmo w sieci Orange, a szczególnie otrzymasz bardzo nowoczesny telefon. Sieć Orange jest jedną z największych sieci telefonii komórkowej w Polsce jak i na świecie, dzięki czemu ta oferta jest jeszcze bardziej popularna i wartościowsza, ponieważ numer w Orange posiada zdecydowanie większa liczba ludzi.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments