Przetestuj za darmo nowego Ford Focus

Ford FocusFord znowu zorganizował darmowe jazdy próbne najnowszym modelem Ford Focus. Nowy Ford cechuje się opcją EcoBoost 1.0.
Jeżeli chcesz wziąć udział w darmowej jeździe próbnej i wypróbować nowego Forda Focusa, to postępuj zgodnie z tym artykułem, a otrzymasz możliwość darmowej jazdy nowym pojazdem.
Przypominamy, iż oferta Forda jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających prawo jazdy, tak więc jeżeli posiadasz uprawnienia do kierowania pojazdem mechanicznym, kategorię B, to zapraszamy do wzięcia udziału w próbnej jeździe testowej.

Jazda próbna Ford Focus Edition EcoBoost 1.0!

Jeżeli chcesz przetestować nowego forda, to wejdź na stronę akcji, następnie wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy i potwierdź swój udział w jeździe próbnej.
Po zgłoszeniu się, odezwie się do ciebie pracownik salonu samochodowego, który firmuje markę Ford i umówi się z tobą na jazdę próbną nowym Fordem.

Czy jazda próbna jest bezpłatna?

Tak, zgłaszając się do jazdy próbnej nie zapłacisz ani grosza, jednak gdy zechcesz zakupić testowany samochód, to jasne jest iż za zakupy trzeba zapłacić. Jazda próbna jest dla osób pełnoletnich, posiadających uprawnienia do kierowania samochodów osobowych. Osoby chętne zakupić nowego Forda, powinny skorzystać z tej okazji, by przekonać się, czy naprawdę warto zainwestować w auto swoje pieniądze.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments