Pytamy Nagradzamy wygraj iPhone 5 lub bony Sodexo

nagrody pytamy nagradzamyW Internecie została zorganizowana kolejna edycja konkursu Pytamy Nagradzamy, to już 4 seria jednego z najpopularniejszych konkursów internetowych, które były organizowane 2012 roku. Mimo iż rok 2012 się kończy, to konkurs Pytamy Nagradzamy powrócił i kusi bardzo atrakcyjnymi i wartościowymi nagrodami. Jeżeli brałeś udział w poprzednich edycjach tej zabawy to zapewne wiesz jak dużo nagród zostało rozdanych w minionych edycjach.

W czwartej edycji Pytamy Nagradzamy do wygrania są bony, komputery i nowoczesne smartfony, ale o tym jakie dokładnie są to nagrody dowiesz się pod koniec tego wpisu, teraz dowiesz się jak dołączyć do bezpłatnego konkursu internetowego zorganizowanego przez serwis Pytamy Nagradzamy.

Jak wziąć udział w czwartej edycji konkursu Pytamy Nagradzamy?

To bardzo proste, jeżeli zainteresował cię ten konkurs i chciałbyś zdobyć cenne nagrody, to wystarczy że wejdziesz na stronę konkursu Pytamy Nagradzamy. Następnie wybierzesz jedną z trzech nagród, które wyświetlą ci się na witrynie konkursowej. Po wybraniu jednej z trzech nagród, przejdź dalej klikając na przycisk „Wybieram”, dzięki temu dostaniesz się do dalszego etapu. W etapie tym należy zgłosić swój udział w konkursie, w tym celu wypełnij prosty formularz który wyświetli ci się na monitorze, pamiętaj tylko abyś wypełnił go poprawnie, ponieważ każdy źle wypełniony formularz zostaje odrzucany. Po rejestracji w zabawie potwierdź swój udział i poczekaj na rozstrzygnięcie zabawy.

Jakie nagrody są do zdobycia w konkursie Pytamy Nagradzamy 4?

Nagrody jakie przewidział dla zwycięzców organizator konkursu są bardzo cenne, a ich wartość przewyższa kwotę 2000 złotych. Jeżeli weźmiesz udział w tej zabawie to otrzymasz szansę na zdobycie takich sprzętów jak:
iPhone 5
Bony Sodexo o wartości 4000 zł
Ultrabook Samsung 530U3B
Wystarczy że wybierzesz jedną z tych trzech nagród, zgłosisz się do konkursu według naszych wskazówek, a być może szczęście się do ciebie uśmiechnie i zdobędziesz jedną z wielu nagród które zostaną rozdane. Konkurs jest w zupełności darmowy, a jedyne co potrzeba by wygrać to trochę szczęścia.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments