R1ng serwis w którym można wygrać lub zarobić sporą ilość pieniędzy!

Serwis jaki dziś chcemy wam przedstawić to nie jest zwykły serwis który organizuje konkursy, jest to strona gdzie grając w teleturnieje można zgarnąć naprawdę wielką kasę. Serwis R1NG jest stworzony przez właścicieli znanego w całej Polsce portalu internetowego o nazwie Wirtualna Polska (WP), chyba każdy miał jakąkolwiek styczność z tym potężnym portalem informacyjnym.

Serwis ten został stworzony po to by dać jego użytkownikom miejsce gdzie mogli by spędzać swój wolny czas, a zarazem wygrać bądź zarobić dużą ilość pieniędzy w krótkim czasie.

O co chodzi w tym serwisie? Już piszemy, serwis ten to nic innego jak portal z grami oraz teleturniejami w których można grać za gotówkę bądź za darmo, a przy tym wygrać sporą ilość pieniędzy które będziemy mogli wpłacić na swoje realne już konto bankowe. Serwis ten nie jest zwykłym serwisem hazardowym, on ma tą zaletę że jeżeli chcemy grać o pieniądze sami decydujemy ile wpłacimy pieniędzy na nasze wirtualne konto w tym serwisie.

Czyli żeby zagrać o pieniądze najpierw trzeba coś wpłacić, w R1NG jest wiele metod wpłacania pieniędzy np. po przez sms lub przelew bankowy, oczywiście przelane pieniądze możemy przesłać z powrotem na swoje konto bankowe jeżeli uważamy że nie chcemy już grać.

W serwisie jest 8 rodzajów turniejów, w tym “Turniej wiedzy o…” który dostępny jest w 13 kategoriach. Także też sami decydujemy z jakimi przeciwnikami chcemy walczyć o nagrodę lub po prostu zagrać dla zabawy. Możemy też sami założyć turniej, lub dołączyć do istniejącego. Ustalamy stawkę gry, rodzaj, kategorię i maksymalny poziom graczy z którymi chcemy grać. Jeżeli gramy na pieniądze i wygramy turniej oraz zgarniemy główną wygraną co nie jest trudne, bo mnie osobiście udało się wygrać w tym serwisie już ponad 4000 zł, to administracja systemu czyli Wirtualna Polska pobiera od nas 25% prowizji od wygranej, a reszta wygranej ląduje u nas na koncie w serwisie gdzie można ją wymienić na prawdziwe pieniądze przesyłając gotówkę do swojego banku.

W naszym mniemaniu całej administracji oFree.pl jest to jedyny taki serwis gdzie można łatwo wygrać  pieniądze, no i przy okazji jest niezła zabawa, serwis został w 100% przetestowany przez nas.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments