Reserved wygraj 1000 zł w bonach na zimowe zakupy ubrań

Reserved zimowy konkursDziś czas na kolejny zimowy konkurs związany z modą i ubraniami, zabawa ta to kolejna edycja konkursu Reserved. Nie jednokrotnie na temat tego konkursu pisaliśmy na naszej stronie, jednak tamte edycje tej zabawy były związane z kolekcjami wiosennymi i letnimi oryginalnych ubrań.

Dziś biorąc udział w konkursie Reserved, otrzymujesz szansę na zdobycie bonów rabatowych za które kupisz markowe ubrania z zimowych kolekcji sieci sklepów Reserved. Ubrania które sprzedają sklepy Reserved, są projektowane przez znanych projektantów mody, a także są to ciuchy z bardzo dobrej jakości materiałów, w których pochodzisz długi czas.

Jak wziąć udział w zimowej edycji konkursu Reserved?

Jeżeli chcesz wziąć udział w najnowszej zabawie Reserved i spróbować powalczyć o bony, za które kupisz nowe ubrania, to wystarczy że wejdziesz na witrynę konkursu. Następnie dokonaj rejestracji w zabawie, w tym celu wypełnij prosty formularz konkursowy. Zajmie ci to chwilkę czasu, jednak poprawne wypełnienie formularza da ci szansę w pełni uczestniczyć w losowaniu nagród. Poczekaj więc na zakończenie zabawy i oficjalne losowanie nagród, jeżeli wygrasz, organizator konkursu skontaktuje się z tobą w celu ustalenia przesłania nagrody.

Jakie dokładnie nagrody można zdobyć w zabawie Reserved?

Nagrodami są bony, tak jak w tytule można zdobyć kupony rabatowe o wartości 1000 złotych. Dzięki tym kuponom zrobisz zupełnie za darmo zakupy, a za sumę 1000 złotych można zrobić naprawdę wielkie zakupy. Pamiętaj też iż konkurs ten jest zupełnie darmowy, dzięki temu nie ryzykujesz niczym, a dostajesz szansę na zdobycie wartościowej nagrody. Bony te zrealizujesz w każdym sklepie Reserved, dostępnym na terenie Polski. Sklepy te są dostępne praktycznie w każdym mieście w Polsce, najczęściej w centrach handlowych.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments