Reserved zdobądź kupony na zakupy

Konkurs z ubraniamiDziś chcielibyśmy ci przypomnieć iż w dalszym ciągu jest możliwość wzięcia udziału w konkursie internetowym Reserved, w którym to można zdobyć kupony rabatowe na zakupy markowych ubrań właśnie w sklepach Reserved w całym kraju.

Konkurs ten jest w 100% darmowy i przeznaczony szczególnie dla kobiet, które poszukują zniżek lub bonów na zakupy oryginalnych ubrań. Marka Reserved jest znana z tego, iż sprzedaje dla swoich klientów bardzo stylowe i modne ciuchy. Ubrania są wykonane z najlepszych materiałów, co daje komfort i wygodę ich używania. Dzięki temu konkursowi, będziesz miała szansę na zrobienie zakupów w sklepach Reserved w ogóle nie płacąc, ponieważ nagroda główna ci to umożliwi.

Jak wziąć udział w zabawie Reserved?

To nic trudnego, wystarczy że wejdziesz na witrynę konkursu internetowego i dokonasz zapisania się w nim. Zapisać się możesz poprzez wypełnienie prostego formularza konkursowego i potwierdzenia swojego udziału w zabawie. Po dokonaniu rejestracji w zabawie, należy odczekać na zakończenie fazy konkursowej i losowanie oficjalnych nagród marki Reserved. Jeżeli wygrasz zostaniesz powiadomiona o tym poprzez wiadomość e-mail.

Jakie nagrody są do zdobycia w konkursie Reserved?

Jak już wiesz nagrodami są kupony rabatowe na zakupy w sklepach Reserved w całej Polsce. Wartość jednego kuponu to 1000 złotych, taka suma w zupełności wystarczy by zrobić dość duże zakupy. Dzięki tej kwocie, a dokładnie tym kuponom kupisz wszystko to czego nie masz lub potrzebujesz. Jeżeli w sklepie wybierzesz produkty na wartość 1000 zł, to w zupełności same kupony rabatowe ci wystarczą. Dzięki bonom zrobisz zakupy nie wydając ani złotówki, a ubrania kupisz z różnych kolekcji Reserved. Jeżeli więc masz zamiar wziąć udział w zabawie, to jedynie życzymy ci szczęścia w zabawie i wygrania bonów. Pamiętaj tylko, że to jest konkurs, a w konkursie może wziąć udział każdy i każdy może wygrać, szanse są równe dla wszystkich, jeżeli nie uda ci się wygrać, a chciałabyś zobaczyć kto zdobył nagrody, to zrobisz to na stronie konkursowej.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments