Rozmowy telefoniczne cały rok za darmo, wygraj abonament

wygraj abonamentPlanujesz zakup telefonu na abonament? Nie rób tego! Od dziś możesz wygrać za darmo rok abonamentu i darmowe rozmowy telefoniczne do wszystkich sieci. Nie wierzysz? To przeczytaj uważnie cały ten artykuł i sam zdecyduj czy jest to opłacalne. Czy lepiej płacić za abonament, czy też lepiej dostać abonament za darmo.

Takiego konkursu internetowego w Internecie jeszcze nie było, OffersClick się popisało i stworzyło coś na miarę każdego, kto planuje zakup telefonu w abonamencie. Wiadomo iż rozmowy telefoniczne z każdym rokiem są tańsze, a operatorzy takimi posunięciami starają się przyciągnąć jak najwięcej klientów. Jest to spowodowane dość sporą konkurencją na rynku telekomunikacyjnym. Ale po co płacić jak można wygrać!

Rok abonamentu gratis, jak wziąć udział w konkursie?

Jeżeli chcesz wygrać za darmo rok abonamentu w sieci PLAY to postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami. Przejdź na witrynę konkursową, zrobisz to dzięki naszej stronie, która to przeniesie cię na właściwy konkurs. Następnie dokonaj zgłoszenia w konkursie. W tym celu wypełnij bardzo prosty formularz zgłoszeniowy, zrób to poprawnie. Po wykonaniu tego zadania odczekaj na losowanie zwycięzców.

Nagrody do wygrania!

Jeżeli weźmiesz udział w zabawie, to staniesz przed szansą zdobycia abonamentu na cały rok, a dodatkowo:
Telefon komórkowy
Darmowe rozmowy do wszystkich sieci przez 356 dni
Pamiętaj konkurs jest dla każdego kto szuka tanich rozmów i dobrego telefonu w jednym. Stajesz przed szansą zdobycia rocznego abonamentu za darmo, dzięki czemu nie wydajesz ani grosza na rozmowy, a dzwonisz kiedy chcesz i gdzie chcesz przez 356 dni.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments