Sarenza wygraj bony na zakupy butów

Sarenza konkursPotrzebujesz nowego obuwia na jesień i zimę? Chciałbyś otrzymać za darmo bon na zakupy obuwia? Jeżeli tak to od teraz masz taką możliwość, dzięki konkursowi Sarenza. Sklepy Sarenza na polskim rynku zajmują się sprzedażą markowych butów dla mężczyzn i kobiet, a dzięki temu konkursowi masz szansę zdobyć obiecujący kupon rabatowy na zakupy markowego obuwia.

Jeżeli chcesz zmniejszyć wydatki na zakup obuwia, warto skorzystać z możliwości wygrania kuponów rabatowych, dzięki czemu wymienisz je na eleganckie i markowe buty, wystarczy że udasz się z kuponami do sklepu i wymienisz je na wybrane przez siebie buty.

Jak wygrać bon na zakupy butów w sklepie Sarenza?

Wystarczy że wejdziesz na stronę konkursu, dzięki naszej witrynie zrobisz to automatycznie, co da ci pewność że bierzesz udział w pewnym konkursie. Następnie należy wypełnić poprawnie prosty formularz zgłoszeniowy do zabawy konkursowej, dzięki temu dostaniesz się do losowania kuponów na zakup obuwia. Jeżeli wygrasz zostaniesz poinformowany o tym telefonicznie oraz poprzez pocztę e-mail. Kupony wymienisz w sklepie Sarenza lub w sklepie internetowym Sarenza, wybór będzie należał tylko do ciebie.

Ile kuponów można zdobyć w tym konkursie od Sarenza?

Każdy ma szansę zdobyć jeden kupon na zakupy butów. Kupony te są o wartości 500 złotych, dzięki nim kupisz markowe obuwie nie wydając ani grosza, lub dopłacisz jeżeli wybierzesz droższe buty niż 500 zł. Za ten kupon można także kupić kilka par butów, wszystko zależy od ceny obuwia jakie będziesz sobie wybierał. W sklepie Sarenza znajdziesz buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci, na pewno wybierzesz coś dla siebie. Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć ci tylko szczęścia przy losowaniu bonów, pamiętaj też że zwycięzców będzie kilkuset, więc masz ogromne szanse na zdobycie jednego z wielu kuponów rabatowych na zakupy. Jednak to nie wszystko, dla każdego kto weźmie udział w konkursie przewidywana jest nagroda gwarantowana w postaci 40 złotych na pierwsze zakupy w sklepie Sarenza, więc wygląda na to że każdy uczestnik konkursu może czuć się wygrany.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments