Ścigaj się i wygraj rower Scott i akcesoria

zgarnij rower scottZnasz powiedzenie „Sport to zdrowie, każdy ci to powie”? Jeżeli tak to na pewno zgodzisz się z tym przysłowiem. Sport dla ludzi jest jak zbawienny lek, dzięki niemu można zachować formę przez cały rok, oczywiście jeżeli się nie przetrenujemy.

Jeszcze dla każdego trochę ruchu nie zaszkodziło, a jeżeli ruch można zamienić na ciekawe nagrody, to tym bardziej sport staje się atrakcyjniejszy. W związku z tym iż zbliżają się wielkimi krokami letnie Igrzyska olimpijskie w Londynie, chcieli byśmy przedstawić wam konkurs zorganizowany przez firmę farmaceutyczną. Zabawa konkursowa ma na celu pokazać Polakom, iż zdrowy tryb życia jest bardzo ważny dla naszych organizmów. Zabawę tą zorganizował producent leku Voltaren.

Na czym polega konkurs „Najszybszy w mieście”?

Otóż zabawa ta polega na ściganiu się, jeżeli jesteś szybki to weź udział w zabawie, przejdź na witrynę konkursu, a następnie weź udział w unikalnej grze. Pościgaj się z zawodowcami. By wziąć udział w zabawie dokonaj rejestracji, poprzez wypełnienie krótkiego formularza, nie trzeba przypominać iż żeby wygrać, trzeba wypełnić go poprawnie. Następnie wybierz i zlokalizuj na wirtualnej mapie miasta prawdziwych kurierów, którzy aktualnie poruszają się po mieście. Twoim zadaniem jest ich gonić i dzięki temu zbierać punkty aby wygrać nagrody.

Jakie nagrody są do wygrania w tej zabawie?

Nagrody są związane z konkursem tematycznie. Pierwszą nagrodą jest bardzo drogi rower Scott o wartości 10000 złotych, a następnymi nagrodami są gadżety rowerowe takie jak: liczniki, pompki, naklejki itp. Pierwsza nagroda jest losowana każdego tygodnia, a rower za 10000 złotych jest chyba dobrą zachętą do wzięcia udziału w zabawie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments