Skoda umów się na darmową jazdę próbną

Skoda AutoMasz zamiar kupić nowy samochód, ale nie wiesz jaką markę wybrać? Potrzebujesz pojazdu nowego dla całej rodziny bądź do firmy? Jeżeli tak to możesz skorzystać z darmowego testu aut jaką daje ci marka Skoda. Oferta ta jest ważna do odwołania, a daje możliwość przetestowania samochodu za darmo.

Dzięki jeździe próbnej możesz zobaczyć czy dany model auta będzie tobie odpowiadać. Taką jazdę próbną zorganizował właśnie producent aut Skoda. Skoda umożliwia przetestowanie samochodu zupełnie za darmo, jeżeli chcesz wziąć udział w jeździe próbnej, to zapraszam cię do dalszej lektury tego wpisu.

Jak wziąć udział w jeździe próbnej Skoda?

Jeżeli chcesz za darmo skorzystać z darmowej jazdy próbnej, to przejdź na witrynę Skody, a następnie wybierz model samochodu który cię najbardziej interesuje. Modele dostępne do jazdy próbnej to:
Citigo
Fabia
Roomster
Rapid
Octavia
Yeti
Superb
Praktik
Wszystkie te modele możesz przetestować za darmo, przejdź do kolejnego kroku i ustaw datę planowanej jazdy próbnej, a w trzecim kroku wypełnij prosty formularz kontaktowy, dzięki któremu skontaktuje się z tobą pracownik firmy Skoda i omówi pozostałe warunki jazdy próbnej.

Jakie są korzyści z darmowej jazdy próbnej?

Korzyści już kiedyś wymienialiśmy w innym podobnym artykule, jednak przypomnimy je jeszcze raz. Znaczną korzyścią jest przetestowanie samochodu i sprawdzenie, czy dany pojazd nadaje się i czy jest wart kupna. Kolejną korzyścią jest sprawdzenie gabarytów samochodu takich jak: bagażnik, silnik, wyposażenie itd. Dzięki darmowym jazdom próbnym masz możliwość oceny samochodu i fizycznym jego przetestowaniu, przede wszystkim dlatego warto korzystać z takich okazji, zwłaszcza jeżeli zamierza się kupić nowe auto na paręnaście lat.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments