Skorzystaj z darmowej jazdy próbnej nowym Volvo XC60

znaczek volvoPamiętacie jak kilka dni temu opisywaliśmy wam darmową jazdę próbną zorganizowaną przez firmę Lexus?
Dzisiaj mamy dla was bardzo podobną ofertę do poprzedniej, jedyne co się zmienia to marka pojazdu który będziecie mogli przetestować.
Jak we wcześniejszym wpisie wspomnieliśmy, jazda próbna jest po to by przetestować dogłębnie samochód przed jego zakupem, dzięki takiej jeździe mamy okazję sprawdzić możliwości samochodu i podjąć decyzję o jego zakupie. Przez takie rozwiązanie możemy wybrać odpowiednie dla siebie auto, a przy okazji zaoszczędzić sporo gotówki.
Taką jazdę próbną zorganizowała także firma Volvo, w sumie to każdy szanujący się producent aut ma w swojej ofercie taką możliwość dla swoich klientów.

Jakie auta Volvo będę mógł przetestować?

Otóż ta oferta różni się trochę od poprzedniej, w poprzednim wpisie miałeś okazję testować tylko jeden model samochodu. Zaś w tej ofercie zorganizowanej przez firmę Volvo będziesz mógł przetestować kilka modeli samochodów, które sobie wybierzesz.

Modele samochodów Volvo do jazdy próbnej.

Jak wcześniej napisaliśmy jest kilka modeli wozów do przetestowania, tymi samochodami są Volvo C30, S40, S60, S80, V50, V60, V70, XC70 oraz Volvo XC90.

Jak skorzystać z darmowej jazdy próbnej od Volvo?

Otóż aby zgłosić się do takiej jazdy próbnej wybranym modelem należy, wejść na podstronę Volvo gdzie znajduje się formularz zgłoszeniowy. Jeżeli planujesz kupno nowego samochodu i chciałbyś skorzystać z takiej darmowej jazdy próbnej, to wypełnij poprawnie formularz za pomocą którego zapiszesz się na testy wybranego samochodu. Po zapisaniu się należy odczekać aż zgłosi się konsultant z salonu samochodowego w sprawie jazdy próbnej.
Pamiętaj! Zapisując się na jazdę nic nie płacisz, sama jazda próbna i testowanie auta jest darmowe, nie zapłacisz nic za paliwo.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments