Skorzystaj z internetowej promocji T-Mobile i odbierz grę za darmo

T-Mobile promocja internetuCzasem zdarza się tak iż przeprowadzamy się w nowe miejsce i okazuje się że nie możemy podłączyć stałego łącza internetowego. Sytuacji w jakich nie możemy podłączyć Internetu stacjonarnego jest bardzo dużo, czasem ludzie kierują się ceną, a czasem lokalizacją zamieszkania. Jedno jest wiadome iż nie wszędzie da się podłączyć słynny kabelek do przesyłu sygnału internetowego. I tu z pomocą przychodzą nam operatorzy usług komórkowych, czyli tak zwanych usług mobilnych, telekomunikacyjnych jak i internetowych.

Na szczęście Internet mobilny w naszym kraju jest wciąż rozwijany i udoskonalany, a prędkości łącz są coraz większe. Zapewne słyszeliście już o technologii LTE od Plusa i Cyfrowego Polsatu.
W związku z tym chcemy wam pokazać nową promocję którą zorganizował nowy a zarazem stary operator sieci komórkowej T-Mobile.
Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem mobilnego Internetu dla swojego laptopa lub komputera stacjonarnego czy też tabletu, sprawdź tą promocję a po skorzystaniu z niej otrzymasz gadżet warty około 150 zł za darmo.

Na czym polega promocja Internetu w T-Mobile?

Zasady promocji są bardzo proste, interesujesz się kupnem Internetu i zdecydowałeś się na sieć T-Mobile, to przy okazji skorzystaj z oferty promocyjnej i zyskaj. Tak więc oferta ta polega na zamówieniu Internetu mobilnego przez stronę operatora, ale przed tym należy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowo-kontaktowy, dzięki któremu otrzymasz dokładną ofertę Internetu i warunki skorzystania z niej.

Jaki gadżet otrzymam za darmo, po skorzystaniu z promocji?

Przy skorzystaniu z promocji Internetu w T-Mobile, operator przewidział gadżety upominki dla nowych klientów. Tymi upominkami za skorzystanie z promocji są dodatkowe 2 GB transferu internetowego do wykorzystania, nowoczesny modem Huawei E353 za 1 złoty oraz najdroższy upominek jaki otrzymasz za darmo to jedna z trzech wybranych przez ciebie gier na konsole i komputery PC. Tytuły gier to FIFA 12, Need For Speed Run, a także Harry Potter. Gry są warte od 100 do 150 zł.
Jeżeli szukasz Internetu mobilnego, a przy okazji ciekawych promocji to weź pod uwagę również tą ofertę.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments