Sodo promocja na miseczki i dodatki do wnętrz

Sodo porcelanaW sklepie Sodo każdego tygodnia jest organizowana promocja na dodatki do wnętrz, porcelanę i inne przedmioty, których każdego dnia używamy.
Każdego poniedziałku dodawane są inne przedmioty, produkty, których cena została obniżona nawet do 50%. Jest to doskonała okazja by kupić Miseczki, kubki, filiżanki z porcelany i dolomitu, różnego rodzaju gadżety do domu, a także produkty szklane, dodatki do wnętrz, świeczki, zapachy czy też biżuterię.

Każda oferta trwa przez 7 dni, a w każdy poniedziałek oferta promocyjna sklepu Sodo zostaje zmieniona, a w promocji pojawiają się inne produkty które można zakupić taniej. Dlatego warto zaglądać na stronę sklepu w każdy poniedziałek, by wyhaczyć coś fajnego w niższej cenie.

Jak skorzystać z promocji sklepu Sodo?

Jeżeli chcesz wziąć udział w promocji i zakupić np. porcelanę stołową luzem bądź na sztuki , lub cały komplet, czy też dodatki do wnętrz lub inne produkty, to przejdź na stronę sklepu. Następnie z menu strony wybierz zakładkę „Promocje Tygodnia” i wejdź na podstronę. Tam znajdziesz aktualnie dodane produkty z obniżoną ceną. Pamiętaj, każdego poniedziałku zmienia się oferta promocyjna i produkty dostępne dziś w ofercie zmienią się z kolejnym poniedziałkiem, więc jeżeli widzisz coś dla siebie co chciałbyś/chciałabyś kupić, to kup to teraz, by nie stracić okazji na zaoszczędzenie.

Ile zaoszczędzisz i co kupisz w promocji Sodo?

Na zakupach towarów dostępnych w promocji oszczędzisz do 50% ceny produktów, a kupisz tam prawie wszystkie rzeczy dostępne w asortymencie sklepu Sodo, takie jak:
Porcelana stołowa
Kubki i filiżanki
Szkło
Dodatki do wnętrz
Świeczki i świece
Anioły figurki
Zapachy do pomieszczeń
Biżuterię
Produkty świąteczne
Sklep jest bogaty w różne produkty, a z pewnością każdy znajdzie to czego szukał.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments