SpeakUP odbierz voucher na 100 lekcji angielskiego

SpeakUP promocjaSzkoła języków obcych SpeakUp zorganizowała akcje w której rozdaje za darmo vouchery na lekcję języka angielskiego.
Jeżeli masz zamiar w niedługim czasie zapisać się na szkolenie z języka angielskiego, to teraz możesz zaoszczędzić na całej nauce tego języka obcego.

SpeakUP jest w Polsce największą szkołą która uczy języków obcych, działa ona w placówkach stacjonarnych, jak i w Internecie.

Jak skorzystać z oferty SpeakUP i odebrać voucher?

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji szkoły SpeakUP, to wystarczy że przejdziesz na witrynę tej firmy i wypełnisz krótką ankietę. Po wypełnieniu zapisz się poprzez formularz, poprawnie go wypełniając i potwierdzając chęć odbioru darmowego vouchera.

Jaki voucher otrzymasz od SpeakUP?

Voucher jaki możesz otrzymać za darmo po dołączeniu do promocji jest przeznaczony na 100 lekcji języka angielskiego. Po zapisaniu się w promocji, odezwie się do ciebie konsultant ze szkoły i omówi z tobą całkowite warunki akcji, oraz wręczy ci voucher za darmo na 100 lekcji języka angielskiego.
Jest to dobra okazja na oszczędzenie pieniędzy, ponieważ jeżeli musisz lub chcesz przejść szkolenie z nauki języka angielskiego, to w tym momencie uda ci się zaoszczędzić 1/3 ceny całego kursu.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments