Stena Line oferta wakacyjna z rejsem

Stena Line rejs wakacyjnyW dalszym ciągu trwa atrakcyjna oferta na wakacje, na specjalne rejsy dla całych rodzin i nie tylko, teraz możesz spędzić kilka dni na morzu Bałtyckim bawiąc się i doskonale spędzając urlop lub czas wolny.
Zarezerwuj dzień w którym chcesz popłynąć w wakacyjny rejs do Szwecji i z powrotem.

Rezerwacja rejsów wakacyjnych Stena Line!

Jeżeli chcesz zarezerwować rejs wakacyjny dla siebie, dziecka, czy osoby bliskiej, wejdź na stronę firmy Stena Line, a następnie wybierz dzień który najbardziej ci odpowiada. Rejsy odbywają się każdego dnia od 28.06 do 31.08.2013 roku. Rejs zarezerwujesz na stronie Stena Line na dowolną ilość osób. Możesz zabrać ze sobą swoje dziecko i inne osoby towarzyszące.

Ile kosztuje rejs wakacyjny Stena Line?

Koszt takiego rejsu to 199 zł za osobę dorosłą i 99 zł za dziecko od 4 do 14 lat. W tej cenie masz zapewnioną kabinę z toaletą na promie, liczne rozrywki dla dzieci i dorosłych, a także imprezy. Dodatkowo możesz także zamówić posiłki, jeżeli zamówisz jedzenie w czasie rezerwacji biletu na prom, to za posiłki zapłacisz taniej niż osoby kupujące je prosto z kuchni na promie.
Oferta wakacyjna Stena Line jest skierowana do osób które chcą przeżyć przygodę morską, przepłynąć Bałtyk aż do Szwecji i wrócić z powrotem do Polski. Jest to dobry sposób na spędzenie kilku dni w miłej atmosferze w gronie znajomych lub rodziny.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments