Strefa Zapachu wygraj bony do drogerii Sephora

Strefa Zapachu bonyW dalszym ciągu trwa konkurs internetowy Strefa Zapachu w którym to można wygrać bony na zakupy w drogerii. Konkurs trwa już od jakichś dwóch miesięcy i zdobywa coraz większą popularność. Jeżeli robisz zakupy w drogeriach i kupujesz kosmetyki, perfumy, to zabawa ta jest dla ciebie, ponieważ dzięki temu konkursowi internetowemu możesz zdobyć bony do wybranej przez siebie drogerii i wymienić je na oryginalne kosmetyki.

Weź udział w konkursie Strefa Zapachu i wygraj!

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie internetowej, a dokładnie w tym konkursie, to wystarczy że przejdziesz na stronę konkursową, a następnie weźmiesz udział w darmowym konkursie. W tym celu kliknij przycisk „Chcę Wygrać” i przejdź do wyboru nagrody. Wybierz nagrodę i przejdź do formularza zgłoszeniowego, wypełnij formularz i odczekaj na losowanie zwycięzców. Jeżeli wygrasz, to otrzymasz wiadomość od organizatora konkursu i dlatego ważne jest byś poprawnie wypełniła formularz zgłoszeniowy do konkursu.

Jakie nagrody są do wygrania w konkursie Strefa Zapachu?

W tym konkursie do wygrania są bony na zakupy do drogerii Sephora i Marionnaud. Bony te mają wartość 1000 zł, dzięki nim zrobisz zakupy zupełnie za darmo. Bony do Sephora i Marionnaud wymienisz na oryginalne kosmetyki i perfumy, wystarczy udać się do drogerii lub zajrzeć na witrynę obu drogerii. Oczywiście musisz wybrać do jakiej drogerii chciałabyś wygrać bony na zakupy, wybierz pomiędzy tymi dwoma drogeriami. Kosmetyki jakie kupisz za wygrane bony są różnych firm np.
– Calvin Klein
– Davidoff
– Dior
i wiele innych.
Jedyne co musisz zrobić to tylko wziąć udział w tym darmowym konkursie internetowym z bonami na kosmetyki i perfumy.
Kliknij by wziąć udział w konkursie

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments