Stwórz własny billboard i wyświetl go w wybranym przez siebie miejscu

openerowcy stwórz swój billboardPamiętacie, jakiś czas temu opisywaliśmy jeden bardzo ciekawy konkurs dotyczący zbliżającego się wielkimi krokami festiwalu muzycznego, tym festiwalem był Open’er Heineken 2012. Dziś mamy dla was kolejną zabawę konkursową związaną właśnie z Open’erem. Jednak ten konkurs jest trochę inny od poprzedniego, zwłaszcza z punktu widzenia zadania do wykonania, bo nagroda jaką można wygrać jest podobna w obu przypadkach. Festiwal Open’er Heineken zbliża się wielkimi krokami, już niewiele dni zostało do pierwszego koncertu, a na pewno sporo osób szuka jeszcze biletów na tą imprezę, lub chciałoby je wygrać zupełnie za darmo.

Jak stworzyć billboard na festiwal Heineken?

I ty możesz zostać twarzą festiwalu Open’er Heineken oraz otrzymać billboard. Wystarczy że przejdziesz na witrynę konkursu, zabawa ta jest organizowana z pomocą Facebooka, tak więc nie będzie zapewne problemów z wzięciem udziału w zabawie, tym bardziej iż konto na Facebooku ma już ponad 13 milionów osób w Polsce. Tak więc twoim zadaniem jest, przejście na funpage Heinekena o nazwie Openerowcy, polubieniu go a następnie przesłania swojego zdjęcia. Po tym należy wymyślić i napisać hasło reklamujące festiwal w Gdyni. Dzięki tym działaniom zostanie stworzony oficjalny billboard z twoim zdjęciem, który to zawiśnie w wybranym przez ciebie miejscu. Z pośród wszystkich stworzonych billboard’ów zostanie wybrane kilka, a twórcy zostaną wyróżnieni.

Jaką nagrodę otrzymam za udział w konkursie Heinekena?

Nagrodami są billboardy które zawisną w centrach miast wybranych przez ich twórców. Więc jeżeli chcesz mieć własny billboard na ten event to nie trać czasu, bierz się do roboty, zrób fotkę i wymyśl hasło.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments