Świąteczna oferta telefonów w Plusie Mix

Plus mixOperator sieci komórkowej Plus GSM zorganizował świąteczną promocje na swoje usługi, promocjom uległy usługi abonamentowe, oraz usługi w taryfach MIX i Internet.

Mix Plus telefony już od 1 zł w Plusie!

Popularna w Polsce promocja świąteczna w Plusie „Trzy miej na święta” to jedna z bardziej interesujących promocji świątecznych, jednak dziś opisujemy ofertę MIX w Plusie, która daje dość dobre warunki i markowe telefony już od 1 zł na start.
Aby skorzystać z nowej promocji Plusa na taryfę Mix, wystarczy przejść na stronę promocyjną, a następnie wypełnić prosty formularz kontaktowy, dzięki któremu skontaktuje się z tobą pracownik sieci Plus i dokładnie omówi z tobą szczegóły i korzyści oferty świątecznej Mix Plus.

Jakie korzyści z Mix Plusa?

Mix Plus, to oferta przeznaczona dla każdego, kto nie chce wiązać się długotrwałymi umowami, a interesują go jedynie doładowania i eleganckie telefony w cenie 1 zł. Mix Plus daje topowe smartfony w cenie 1 zł, krótką umowę już na 24 doładowania nie miesiące, niskie ceny połączeń i smsów oraz duże i tanie pakiety mobilnego Internetu w telefonie, które można dokupić w każdej chwili trwania umowy. Świąteczna oferta Plusa na taryfę MIX to specjalnie lepsze telefony w niższych cenach i jeszcze niższe koszty dzwonienia i smsowania.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments