Szybkie przekazy pieniężne w Western Union

Western Union przekazy pieniędzyW dobie Internetu i kont internetowych, jest także możliwość robienia szybkich przekazów pieniężnych do innych krajów na całym świecie. Jeżeli potrzebujesz wysyłać pieniądze dla swojej rodziny, która przebywa poza granicami Polski, to możesz to łatwo zrobić za pośrednictwem firmy Western Union.

Przekazy pieniężne międzynarodowe są bardzo powszechnym sposobem przesyłania pieniędzy dla osób znajdujących się poza granicami Polski. Jeżeli i ty potrzebujesz skorzystać z możliwości przekazów pieniężnych, to przeczytaj do końca ten artykuł, a dzięki niemu dowiesz się jak tanio robić takie przekazy i w jak sposób.

Tanie międzynarodowe przekazy pieniężne, jak je robić?

Przekazy takie możesz robić za pośrednictwem Internetu oraz w oficjalnych placówkach Western Union. Jeżeli chcesz zrobić przekaz pieniężny przez Internet, to wystarczy że przejdziesz na witrynę firmy Western Union, a następnie wystarczy zarejestrować swoje konto w systemie, lub po prostu przejść do formularza i zrobić przekaz, bez tworzenia konta. Jest to jeden z prostszych metod przesyłania gotówki między państwami.

Ile kosztuje przekaz pieniężny w Western Union?

Takie przekazy pieniężne nie są drogie, jeżeli raz na jakiś czas przesyłasz pieniądze, to nie wydasz dużo gotówki. Za każdy przekaz do 500 złotych wyniesie cię 10 zł opłaty, a za każdy przekaz pieniężny powyżej 500 zł wyniesie cię 2% sumy, tego co zamierzasz przesłać. Dzięki temu daje ci to możliwość oszczędzania, ponieważ w innych firmach tego typu, przekazy pieniężne są o wiele droższe. Tak więc jeżeli musisz zrobić taki przekaz, to nie wahaj się i zrób go za pośrednictwem przekazu w Western Union.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments