Tanie komplety bielizny w Miriale

bielizna damskaW sklepie internetowym z bielizną Miriale trwa promocja na komplety bielizny dla kobiet. Promocja nazywa się Miriale Luxury, a w jej ofertę wchodzą komplety bielizny Siena.
Bielizna od sklepu Miriale jest bardzo dobra jakościowo, a dodatkowo jest niedroga, zwłaszcza gdy jest dostępna w ofertach promocyjnych.

Jak zakupić taniej bieliznę damską Siena?

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z tej oferty sklepu z bielizną, to wystarczy że wejdziesz na witrynę promocyjną sklepu Miriale. Promocja ta jest trochę inna niż wszystkie, ponieważ w ofercie tej, zniżka dotyczy tylko jednego modelu bielizny damskiej Siena. Na witrynie Miriale, wybierz rozmiar i typ bielizny, możesz wybrać pomiędzy stringami a figami, a dodatkowo do zamówienia możesz dodać także TOP do kompletu.
Po dokonaniu wyboru przejdź niżej i w celu zamówienia wypełnij formularz kontaktowy, pamiętaj by wypełnić go poprawnie, ponieważ dane te będą służyć sklepowi do wysyłki zakupionego towaru.

Ile zapłacisz za zakupy w promocji Miriale?

Jeżeli zdecydujesz się na zakup kompletu majtek to zapłacisz w tedy 29,90 zł, gdzie cena normalna tych samych rzeczy bez promocji wynosi 218 zł. Jeżeli postanowisz dodać do majtek TOP, to za TOP dodatkowo zapłacisz 24,90 zł, gdzie cena bez promocji wynosiła by 149 złotych.
Obniżka jest bardzo duża, a to czyni do zrobienia tanich zakupów i skorzystania z tej oferty.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments