Tauron oszczędzaj na rachunkach za prąd

Tauron promocja prądFirma Tauron wraz z bankiem Credit Agricole zorganizowała promocję dla wszystkich osób, które chciałyby zmniejszyć swoje rachunki za energie elektryczną.
Jeżeli i ty szukasz tańszego dostawcy energii do twojego domu, mieszkania, to teraz masz dobrą okazję, sprawdź promocję i podejmij decyzję o przejściu do Tauron.

Promocja na prąd Tauron!

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty promocyjnej firmy Tauron i banku Credit Agricole, to wejdź na stronę promocyjną. Następnie wypełnij prosty formularz kontaktowy, który znajdziesz na stronie promocyjnej. Za zgłoszenie nic nie płacisz, a dzięki formularzowi odezwie się do ciebie pracownik firmy Tauron i omówi szczegóły promocji.

Ile można zaoszczędzić na promocji Tauron i banku Credit Agricole?

Dzięki tej promocji odniesiesz znaczne korzyści i będziesz płacić mniej za rachunki związane z poborem prądu elektrycznego.
Otrzymasz m.in.:
Gwarancję stałej ceny energii przez 2 lata.
Niższe miesięczne opłaty stałe, zapłacisz mniej w porównaniu do obecnej taryfy jaką teraz posiadasz.
Rachunki za prąd będziesz otrzymywać w formie E-Faktór, czyli przez Internet.
Otrzymasz stałą pomoc techniczną w razie jakiejkolwiek awarii prądu.
Otrzymasz dodatkowe 10% zniżki za rachunki za prąd jeżeli będziesz opłacać je w banku Credit Agricole.
Niestety oferta ta dotyczy tylko mieszkańców Górnego Śląska. W promocji są dostępne pakiety do wyboru: Internetowy standard i Ekologiczny gwarantowany, oba pakiety możesz porównać ze sobą na stronie promocyjnej Tauron.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments