Tefal przetestuj żelazko a potem kup w niskiej cenie

Tefal ŻelazkoFirma Tefal zorganizowała ciekawą promocje na żelazka swojej produkcji, w promocji biorą udział takie sklepy jak Electro, Ole Ole, Media Markt i Saturn.
To właśnie w tych czterech sklepach będziesz mogła skorzystać z promocji Tefal, jednak by z niej skorzystać trzeba wykonać jedno proste zadanie.

Jak skorzystać z promocji Tefal na żelazka?

Promocja Tefal polega na przetestowaniu bez żadnego ryzyka produktów, którymi są nowoczesne żelazka Tefal. Masz 30 dni na testowanie nowego żelazka Tefal, jeżeli ci się nie spodoba żelazko, sklep w którym kupiłaś żelazko odda ci pieniądze. Jednak żeby wziąć udział w promocji, najpierw trzeba wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy, który uprawni cię do skorzystania z promocji Tefal. W tym celu przejdź na stronę promocyjną, a następnie kliknij w przycisk „Wypełnij Formularz”. Wypełń poprawnie formularz zgłoszeniowy do promocji. Ten sam formularz obowiązuje przy zwrocie produktu, w razie gdy nie spełni ono twoich oczekiwań. Szczegółowe zasady promocji Tefal znajdziesz na stronie promocyjnej.

Ile oszczędzisz na promocji Tefal?

Tefal przewidział specjalne obniżki dla osób chcących skorzystać z oferty promocyjnej, w sklepach Electro, Ole Ole, Media Markt i Saturn wszystkie ceny żelazek Tefal zostały obniżone, dzięki czemu masz szansę zaoszczędzić nawet 30% ceny na zakupie nowoczesnego żelazka do prasowania ubrań. Promocja trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2013 roku.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments