Telewizja N rozdaje prezenty na święta do pakietów

Świat HD NZbliżają się święta Bożego Narodzenia, w okresie przedświątecznym duża ilość firm planuje obniżki, promocje i inne oferty by zachęcić klientów. Platforma N także nie zostaje w tyle i właśnie zorganizowała kolejną bardzo ciekawą promocję pakietów telewizyjnych.

Czas świąteczny jest dla większości czasem na odpoczynek, zadumę i rozrywkę, nie obędzie się też bez rodziny i gości, dobrze jest także mieć zaplanowane święta, bo przecież nikt nie lubi nudy. Jeżeli szukasz telewizji w promocji świątecznej, to masz szansę skorzystać z nowej promocji platformy N. W promocji tej masz możliwość dostać za darmo bardzo fajne prezenty do każdego zamówionego pakietu kanałów cyfrowych w jakości HD.

Jak otrzymać prezent do zamówienia telewizji w N?

To bardzo proste, wystarczy że przejdziesz na witrynę platformy N, zrobisz to dzięki naszej witrynie, dzięki czemu dostaniesz się prosto na podstronę z promocją. Następnie wybierzesz pakiet jaki cie interesuje i go zamówisz. Pakiety te są w różnych cenach, zależnie od ilości kanałów. Możesz wybrać pakiety z krótką umową i z tą na dłuższy czas, zależy co cię interesuje.

Jakie prezenty otrzymasz w promocji na święta od platformy N?

Jeżeli postanowisz skorzystać z promocji świątecznej platformy N, to do każdego pakietu który zamówisz otrzymasz za darmo na 3 miesiące pakiety kanałów filmowych. Tymi pakietami kanałów są:
Cinemax
Filmbox
Kanały dla dorosłych
Te trzy zestawy pakietów otrzymasz zupełnie za free do każdego zamówienia, bez względu na to jaki pakiet telewizyjny wybierzesz do oferty abonamentowej. Masz wybór między pięcioma pakietami od ceny 39 zł do 159 złotych, to jaki wybierzesz zależy tylko od ciebie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments