Telewizja w Internecie za darmo bez limitu od Cyfry Plus

telewizja przez internet od Cyfry PlusDobrze jest mieć telewizje zawsze przy sobie, czy to jesteśmy na wakacjach, czy też w delegacji. Ostatnio powstała telewizja mobilna od Cyfrowego Polsatu, jednak nie ma ona zasięgu w każdym miejscu. Ale i na to jest rozwiązanie, od pewnego czasu operator sieci Play podjął współpracę z operatorem cyfrowej telewizji Cyfrą Plus. Obie te firmy stworzyły bardzo ciekawą ofertę promocyjną dla swoich klientów.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do ulubionych kanałów i programów telewizyjnych, to zachęcamy cie do dalszego czytania tego wpisu, dzięki niemu dowiesz się jak tanio mieć telewizję zawsze tam gdzie się znajdujesz.

Telewizja mobilna od Cyfry Plus.

Jeżeli chcesz posiadać telewizję mobilną od Cyfry Plus, to przejdź na witrynę promocji, możesz to zrobić dzięki naszej witrynie. Po przejściu na stronę wypełnij prosty formularz kontaktowy, dzięki któremu skontaktuje się z tobą konsultant od Cyfry i przedstawi ci ofertę Internetu z telewizją za darmo. Zgłoszenie się do promocji nic cię nie kosztuje, więc jeżeli chcesz więcej zaczerpnąć informacji na temat oferty, możesz śmiało się zapisać.

Jakie korzyści odniesiesz, korzystając z tej oferty?

Otóż pierwszą korzyść jaką otrzymasz to, oszczędzenie znacznej kwoty, ponieważ otrzymasz telewizję w Internecie za darmo, dzięki czemu płacisz jedynie za Internet, a za telewizję już nie. Drugą rzeczą jaką otrzymasz to, dostęp do setek kanałów i programów, nie musisz także martwić się o limit transferu, na oglądanie filmów i programów TV, bo takiego limitu nie ma. Masz wolną rękę co oglądasz, kiedy oglądasz i gdzie oglądasz swoją mobilną telewizję.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments