Telewizor Samsung za 1 zł w promocji wakacyjnej od N

telewizor za 1 złotyMimo iż działa już naziemna telewizja cyfrowa, nie każdemu odpowiada oferta programowa tejże telewizji. Ostatnio operatorzy cyfrowych telewizji, walczą o klienta kusząc ich przeróżnymi promocjami. W czasie gdy było rozgrywane Euro 2012, platforma cyfrowa telewizji N zorganizowała mistrzowską promocję.

Dziś zaś na poczet wakacji i Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie, firma ITI Neovision postanowiła zorganizować kolejną, dość ciekawą promocję.

Telewizor za 1 zł od N w promocji, jak wziąć udział?

Jeżeli chcesz skorzystać z nowej promocji od Telewizji N, postępuj zgodnie ze wskazaniami tego wpisu. Żeby skorzystać z oferty promocyjnej, należy przejść na witrynę telewizji N, możesz to zrobić za pomocą naszej witryny, dzięki czemu przeniesiesz się od razu na podstronę z promocją. Następnym krokiem jest dokonanie zamówienia wybranego przez ciebie pakietu. Pakietów jest 4 w różnych przedziałach cenowych. Ceny abonamentu zaczynają się od 49,90 zł a kończą się na 149 zł miesięcznie. To jaki pakiet wybierzesz zależy od ciebie. Wybrany przez ciebie pakiet zamów i skorzystaj z promocji. Następnie poczekaj na kuriera z paczką dla ciebie.

Jakie są korzyści ze skorzystania z promocji wakacyjnej telewizji N?

Otóż jeżeli skorzystasz z promocji to, otrzymasz telewizor Samsung Full HD 32 cale za 1 złoty, do tego masz możliwość oglądania najwięcej kanałów za niewygórowaną cenę, a ilość kanałów zależy od tego jaki pakiet dla siebie wybierzesz. Promocja z telewizorem to jedynie 99 zł abonamentu miesięcznie, a do tego 90 kanałów po polsku w tym 27 kanałów w jakości HD. Oferta jest dość korzystna, ponieważ otrzymujesz ogromną liczbę Polskich kanałów i do tego telewizor za 1 złoty.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments