Telewizor za 1 złoty w promocji Cyfry Plus

promocja cyfry plus telewizorPotrzebujesz nowego telewizora, a przy okazji kończy ci się umowa z dostawcą usług telewizyjnych? Jeżeli tak to sprawdź koniecznie tą promocję zorganizowaną przez Cyfrę Plus.
Jak zapewne wielu z was wie, Cyfra + jest jednym z liderów na rynku udostępniających ofertę kanałów cyfrowych i satelitarnych. Firma ta znajduje się na polskim rynku już kilkanaście ładnych lat, jak nie kilkadziesiąt. Marka ta znana jest chyba dla każdego Polaka, który interesuje się rynkiem telewizyjnym w naszym kraju.
Dziś zaś chcemy wam przedstawić kolejną promocję zorganizowaną przez tą sieć telewizyjną. Zapewne jeżeli jesteś zainteresowany zmianą operatora lub kupieniem telewizji cyfrowej, to z pewnością powinieneś przyjrzeć się tej ofercie.

Co to za oferta od i jak do niej przystąpić?

Otóż jak już wiesz oferta ta jest zorganizowana dla wszystkich którzy chcą kupić telewizję lub przedłużyć umowę na odbiór kanałów telewizyjnych. Oferta promocyjna dotyczy kanałów telewizyjnych które można nabyć po niskim abonamencie, a w zamian za skorzystanie z promocji macie możliwość otrzymania specjalnie przygotowanych bonusów i gratisów.
Aby jednak skorzystać z tej oferty promocyjnej należy do niej przystąpić. Pierwszym krokiem jaki musisz zrobić to, przejście na stronę Cyfry Plus, a następnie dokonania zgłoszenia w promocji. Zgłosić się możesz po przez wypełnienie prostego formularza kontaktowego, jeżeli chcesz kupić telewizję i jednocześnie skorzystać z promocji to wypełnij go poprawnie. Następnie po wykonaniu tej czynności należy poczekać na zgłoszenie się konsultanta który przedstawi dokładne warunki promocji i ofertę kanałów telewizyjnych.

Jakie będziesz miał korzyści po skorzystaniu z promocji Cyfry Plus?

Otóż jeżeli wyrazisz chęć wzięcia udziału w promocji Cyfry + to, otrzymasz od tej firmy nowy telewizor LG HD 3D, a także 122 kanały w tym kanały HD po polsku, plus pakiet Canal + Superpremium HD.
Po więcej informacji odsyłamy na stronę Cyfry, gdzie dokładnie dowiesz się co na czym polega.
Jeżeli szukasz taniej telewizji , a do tego telewizora najnowszej generacji to masz szansę skorzystać z doskonałej oferty telewizyjnej.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments