Testuj markowe perfumy za darmo by je wygrać

testowanie perfumChciałabyś być testerką markowych perfum? Interesujesz się produkcją perfum? Lubisz odkrywać nowe zapachy?

Jeżeli tak to mamy dla ciebie bardzo ciekawy konkurs internetowy. Zabawę tą zorganizował serwis „testujperfumy”, który to organizował podobny konkurs już dwa razy, a to jest trzecia edycja. Serwis ten ma na celu wyłonienie testerów i testerek perfum, którzy to będą testować markowe perfumy i je oceniać. Bycie testerem łączy przyjemne z pożytecznym, dzięki takiemu zajęciu masz szansę testować najnowsze produkty, które otrzymujesz za darmo od producenta. Za testowanie otrzymujesz wynagrodzenie, albo prezenty wybrane przez siebie.

Jak zostać testerem perfum?

Jeżeli chcesz zostać testerem perfum i mieć szansę na zdobycie na własność markowych zapachów, to postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, a być może uda ci się być jednym z wielu testerów, którzy wezmą udział w konkursie. Pierwszym twoim zadaniem będzie przejście na witrynę konkursu, dzięki naszej stronie przejdziesz na odpowiednią witrynę. Następnie przejdź do formularza konkursowego i wypełnij go poprawnie, dzięki temu weźmiesz udział w wyłonieniu testerów, którzy otrzymają szansę na wygranie nagród.

Co zyskasz będąc testerem perfum?

Jeżeli weźmiesz udział w tym konkursie internetowym na testerów, uzyskasz możliwość poznania ciekawych ludzi z branży perfumeryjnej. Do tego uzyskasz dostęp do markowych próbek perfum które będziesz mogła testować do woli i udzielać opinii na temat testowanego produktu, a pyzatym weźmiesz udział w konkursie w którym będziesz miała możliwość wygrania wybranych przez siebie najładniejszych zapachów perfum. Więc weź udział i przejdź do pierwszego etapu kwalifikacji i zostań testerką.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments