Testy kosmetyków za darmo, zostań Ambasadorką Marki

Testy kosmetyków Jeżeli jesteśmy już przy testowaniu perfum, warto wspomnieć iż jest możliwość po raz kolejny zostać Ambasadorką Marki kosmetycznej.

Zapewne słyszałaś o takiej możliwości, jeżeli interesują cię markowe kosmetyki z najwyższej półki, to na pewno chciałabyś być Ambasadorką Marki Astor, Max Factor lub Bourjois Paris. Obowiązki ambasadorki to testowanie za darmo nowych kosmetyków, przeznaczonych do sprzedaży na dużą skalę, najczęściej są to dość drogie kosmetyki i nie jedna kobieta chciała by takie posiadać. Ty zaś masz okazje je testować za darmo. Z tej że okazji chcielibyśmy przedstawić ci kolejną już edycję konkursu Ambasadorki Marki, dzięki udziałowi w tej zabawie masz szansę zostać profesjonalną testerką kosmetyków, a przy okazji wszystkie najlepsze produkty możesz wygrać. Jeżeli weźmiesz udział w konkursie, masz szansę być testerką, w tedy co kilka dni będą przychodziły do ciebie kosmetyki i próbki kosmetyków do testowania, zaś ty będziesz mogła podzielić się opinią na ich temat z producentem.

Jak zostać ambasadorką marki kosmetycznej?

To nic trudnego, jedyne co musisz zrobić to zgłosić się. W tym celu należy przejść na stronę zabawy, a następnie wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go poprawnie by zakwalifikować się do konkursu, poczekaj na decyzję zarządu i poznaj świat ambasadorek kosmetycznych marek. Pamiętaj! Wypełnij formularz poprawnie, ponieważ każde źle wypełnione zgłoszenie zostanie odrzucone. Wcześniejsze części tej zabawy były bardzo popularne wśród kobiet, tak więc i ty wykorzystaj swoją szansę.

Jakie są korzyści z bycia Ambasadorką Marki?

Korzyści z bycia Ambasadorką jest bardzo dużo, oprócz tego iż, masz możliwość testowania wszystkich najnowszych kosmetyków za darmo, to jest możliwość ich zdobycia, dostajesz próbki , a czasem pełne kosmetyki do testów i nic za to nie płacisz. Biorąc udział w zabawie wchodzisz do konkursu, dzięki któremu masz szansę wygrać najlepsze kosmetyki przez ciebie wybrane, które najpierw przetestujesz. Jeżeli chcesz być ambasadorką to nie zmarnuj swojej szansy.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments