Transmisja Mariusz Wach vs Władimir Kliczko za darmo w RTL

Walka bokserska Mariusz Wach i Władimir KliczkoJak wiadomo 10.11.2012 roku, ma odbyć się dość głośna walka Mariusza Wacha z Władimirem Kliczko, całe widowisko w Polsce będzie pokazane jedynie za pośrednictwem systemu PPV (Pay Per View).

Jak widać operatorzy telewizji cyfrowych nie rezygnują z tej metody pokazywania ciekawych widowisk sportowych, mimo tego iż coraz więcej ludzi nie ma zamiaru w ogóle płacić aż 40 zł za obejrzenie gali boksu z Mariuszem Wachem i Władimirem Kliczko. System PPV został wprowadzony już jakiś czas temu, podczas walki Adamka. Od tamtej pory mamy coraz częściej do czynienia z Pay Per View. Jednak walki i tak można oglądnąć za darmo, nie trzeba płacić by obejrzeć je na telewizorze, wystarczy wejść w sieć i poszukać darmowych transmisji. Dziś dowiesz się w jaki sposób można oglądać walkę bokserską Mariusza Wacha z Władimirem Kliczko całkowicie za darmo.

Walka Mariusz Wach vs Władimir Kliczko transmisja za darmo, gdzie oglądać?

Otóż walka ta będzie transmitowana nie tylko w Polskich telewizjach, ale także w zagranicznych. Jeżeli nie chcesz płacić za obejrzenie walki w systemie PPV, co dla nas jest bardzo zrozumiałe, bo po co płacić za coś co można mieć za darmo. To możesz obejrzeć walkę Kliczki i Wacha w telewizji RTL, oraz RTL Schweiz. Do odbioru tych kanałów potrzebny jest dekoder FTA lub cyfrowy DVB. Taki dekoder zapewne ma większość osób w kraju, więc ze znalezieniem tego kanału nie będzie problemu. Ci którzy nie mają tego kanału, walkę mogą obejrzeć w sieci za pomocą darmowej transmisji, które są dostępne na wielu stronach internetowych, poświęconych transmisjom sportowym za darmo. Taki Serwis to np. Mecze Na Żywo TV, w serwisie tym znajdziesz sporą liczbę darmowych transmisji sportowych.

Nie płać w PPV bojkotuj Pay Per View!

Sprawa ta ma się tak, czym więcej ludzi będzie kupować system PPV i oglądać w ten sposób widowiska sportowe, to tym więcej tych widowisk będzie kodowanych i dodatkowo płatnych. Pamiętaj Polska to nie Ameryka i nie daj się oszukiwać, skoro i tak większość ludzi płaci abonamenty, to tak naprawdę za co płaci? Chyba za reklamy, których w TV jest coraz więcej i są one coraz bardziej nieznośne. W ten sposób jaki ci przedstawiliśmy, możesz zaoszczędzić 40 zł a i tak z powodzeniem obejrzysz walkę Mariusz Wach i Władimir Kliczko.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
8 listopada 2012 21:01

Dla uściślenia tego artykułu mogę dodać że walka odbędzie się o godzinie 22:45, a gdzie wy będziecie oglądać?

Sebastian
Sebastian
10 listopada 2012 15:13

Ja będę oglądał na RTL online. Nigdy nie będę płacił za oglądanie czy to meczy Reprezentacji Polski czy walk bokserskich.
Reprezentują nasz kraj i to jest śmieszne żebym musiał wydawać pieniądze by kibicować naszym przed telewizorem.
40zł to dla mnie bardzo dużo. Mam tylko rente inwalidzką i płacić nigdy nie będę.

Pozdrawiam.

Łukasz
Łukasz
10 listopada 2012 18:06

ale na RTL pokazuja cała gale czy tylko walke Kliczki?

ToMili
ToMili
10 listopada 2012 19:56

SKANDAL!!! PŁACĘ ABONAMENT W TELEWIZJI N A ZA OBEJRZENIE WALKI MAM ZAPŁACIĆ 40 ZŁ !!! ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!

ss
ss
10 listopada 2012 21:22

w programie RTL nie ma żadnej walki.

p.s
p.s
10 listopada 2012 21:37

a ja mam z free na skaju w uk