Trends House wygraj bony na zakupy do H&M lub Bershka

Trends House bony H&MKolejna edycja konkursu internetowego Trends House, teraz każdy kto weźmie udział w zabawie konkursowej, może wygrać jeszcze więcej nagród niż poprzednio.

Nowy konkurs od serwisu Trends House jest także w 100% darmowy i dla wszystkich kto chce zdobyć bony na zakupy ubrań. Jeżeli masz ochotę spróbować swojego szczęścia w zabawie Trends House, to postępuj zgodnie z naszym artykułem, sprawdź też jakie bony można zdobyć w tym konkursie.

Jak wziąć udział w kolejnej edycji konkursu Trends House?

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie Trends House, to przejdź na stronę konkursową, zrobisz to dzięki naszej witrynie, dzięki czemu masz pewność że weźmiesz udział w pewnym konkursie zupełnie za darmo. Następnie po przejściu na witrynę konkursową wybierz nagrodę jaką chcesz wygrać, w tym przypadku są to bony do sklepów, wybierz markę sklepu i przejdź do następnego etapu konkursu. W następnym etapie zabawy wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy, ważne by formularz został poprawnie wypełniony. Końcowym etapem zabawy jest potwierdzenie udziału w konkursie Trends House, tu kieruj się zgodnie z instrukcją konkursu która będzie dostępna na witrynie konkursowej.

Jakie bony można wygrać w nowej edycji konkursu Trends House?

W tej edycji do wygrania jest o wiele więcej bonów rabatowych na zakupy, masz także większy wybór do jakich sklepów chciałabyś otrzymać bony w razie wygranej. Nagroda główna jest o wartości 1000 złotych. Co najlepsze, każdy kto weźmie udział w zabawie, nagrodę tą może wygrać co miesiąc, losowanie przeprowadzane jest każdego miesiąca.
Bony rabatowe jakie możesz wygrać to:
Zara
Pull & Bear
Bershka
H&M
Mango
Dzięki bonom rabatowym zrobisz darmowe zakupy w jednym z tych sklepów, wybór jakie bony na zakupy wybierzesz należy jedynie do ciebie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments